Üzerime saç modeli atar mısınız lütfen?

Saçlarım uzun ve kıvırcığa yakın bukleli. Saçlarımı kestirmek istiyorum ama model bulamıyorum.

1. seçenek bir tarafını kazıtmak. Örnekler;
encrypted-tbn1.gstatic.com

encrypted-tbn3.gstatic.com

2. seçenek normal kısa kesmek. Örnek;
encrypted-tbn3.gstatic.com

3. seçenek bir tarafı kısaltmak. Bu sürekli yaptığım model, bu sefer farklı bir şey istiyorum. Yine de örnek;
encrypted-tbn2.gstatic.com

Aslında gönlümden geçen şöyle kısacık yapmak ama yüzüme yakışacağını zannetmiyorum :(
encrypted-tbn0.gstatic.com

Bonus soru; ne renk yapayım? Hep kızılım.

Teşekkürler, çok sağ olun.

iki ve kızıl kal.

  • i drive the hearse  (16.07.17 23:35:49)
Renk meselesi tamamen tenle alakali cidden caps görmeden olmaz onun icin buradaki renk yorumunu ciddiye alma ama ben 2 ve 3. Modelleri seviyorum. Hali hazırda da 2.yi kullanıyorum modern bir kesim.

  • cabiday  (16.07.17 23:37:13)
Yakın zamanda kestirdim bu model, gayet mutluyum. Bu havalarda uzun saç çekilmiyor.

  • mutekebbir  (16.07.17 23:41:04)
1 olmasın
kızıl kalmaya devam et

  • cekilmis gayfe  (16.07.17 23:50:01)
Kıvırcık saçta pek seçenek yok bunu kuaförümde söyledi. Tek tarafı kazıtma olayı biraz ayağa düştü malum bir ara herkes yaptı ve uzatmaya çalıştığın zamanda çok kötü duruyor. Maalesef sıkılıyoruz ama yapıcak bir şey yok ben sıkıldığım zaman omzumda kestiriyorum ve önleri çok çok az bir tutam genele göre daha kısalttırıyorum topladığımda onları salıyorum.

  • powerpufgirl  (16.07.17 23:54:15)