Booking-ücretsiz iptal-ön ödeme

Bookingden 1,5 ay sonrası için yurtdışı ücretsiz iptalli bir rezervasyon yaptırdım az önce. Rezervasyonunuzu tamamlamak için kredi kartı girin dedi ben de girdim, anında 33 euro çekilmiş(ilk gece bedeli). Şimdi ben bunu iptal etsem geri iade edeceklerdir değil mi? Yoksa gitti mi para?

Teşekkürler

verecekler

edit: Biraz ayrıntı vereyim nelerle karşılaşabileceğini bil,

birkaç ihtimal var artık provizyon çekilmiş.
1-Ya provizyon otele gideceğin güne kadar karttan çekilmeden provizyon olarak kalacak sen 10 gün sonra iptal ettiğinde cebinden para çıkmadan iptal olacak.
2-çekilen provizyon hesabına düşecek sen hesap kesim tarihinde 33 euroyu ödeyeceksin sonra iptal etmek istediğinde otel sana swift yapacak ki bu işlem süreci biraz sürüyor 1 hafta kadar. euro hesabı açman falan gerekiyor. en son euro hesabına para dönüyor.
3-çekilen provizyon hesabına düşecek ödeyeceksin iptal etmedin gittin otele 33 eurosunu düşüp kalanı ödeyeceksin.
  • basond  (16.07.17 18:34:04 ~ 18:49:32)
@basond, teşekkür ederim edit için de.

33 euroyu çekip ben bir şey yapmadan aynı saat içinde iade etmişler, rezervasyon duruyor. Kartın doğruluğunu falan teyit ettiler heralde, bu da bir yaşanmışlık olarak burada bulunsun :D
  • capitatum  (17.07.17 01:11:52)