Vücudunuzda ölene kadar kalmasını isteyeceğiniz dövme fikirleriniz?

Nelerdir onlar?

Ben başlıyorum, çok sevdiğim birinin benim adımı söylediği sesinin resmi, sea dalgasının resmi doğrusu.

Sıra sizde..

sesin resmi pratikte imkansiz. yani cok hassas bir makine kullanan bir robot bile cizse senin derin o cozunurlugu kaldirmaz. ya da mesela bir saniyelik sesi topuktan enseye kadar upuzun yaptirmak gerekir.

  • alperz  (16.07.17 16:05:17)
e bu soru aslında bir bakıma şu:

"dövmesi olanlar dövmeleriniz nelerdir ?"

sevdiğim bir script. tecrübe ettiğim, gördüğüm bir kültürden.
  • qazaqwsx  (16.07.17 16:10:56)
Herkesin hayatında kırılma noktaları vardır ve buna göre şekilleniyor geleceğimiz özellikle verdiğimiz kararlar niteliğinde. Bende bu anları resmedip yaptırdım. Ve iki senedir de kırılma noktası bir durum yaşamadım :D eğer yaşarsam onu da devamına resmetmeyi planlıyorum ki zaten o şekilde bir boşlukta bıraktım dövmemde.

  • fıytfıyt  (16.07.17 16:11:46)
elinde küresi olan kanatlı bir peri/cadı/büyücü.

  • blatta hiberna  (16.07.17 16:12:52 ~ 16:13:10)
göktürk bayrağındaki kurt kafası .

kendi ekg'min v2 dalgası sol kolumda bu arada :)
  • uzman pratisyen  (16.07.17 19:40:54 ~ 17.07.17 03:34:24)
Dusundum de hayatimda boyunca kalmasini isteyecsgimden emim oldugum bir figür yok. Bu yüzden dovme yaptirmadim.

  • stavro  (16.07.17 20:59:32)