Tek başınıza dışarda yemeğe/kahvaltıya gidiyor musunuz?

Dışardayken acıkınca oturup bir yerlerde bir şeyler yemekten bahsetmiyorum. Sırf keyif için özellikle sevdiğiniz bir mekana sevdiğiniz bir yemeği yemeye tek başınıza gidiyor musunuz ya da mesela tek başınıza yayılarak bir serpme kahvaltı için falan dışarı çıkıyor musunuz onu merak ediyorum.

Canım istiyorsa, zamanım varsa ve o an gidecek başka kimse yoksa giderim, hiç çekinmem. Yemeğimi yerken çevreyi izlerim, kahvemi içerken manzaraya bakarak keyif ederim, en kötü bir dergi falan okurum. Keyfini çıkarırım. Sık sık canım istemez, yılda birkaç kere olur en fazla.

  • aychovsky  (16.07.17 14:00:56 ~ 15:05:12)
Bazen gidiyorum. Kahvaltı ya da günün başka bir öğünü için sevdiğim bir yere gidip tek yiyorum. Bana normal geliyo

  • Nature Works  (16.07.17 14:09:30)
Evet giderim.
Kahvaltı için zor, biriyle programım yoksa kahvaltı için dışarı çıkmaya üşenirim eve söylerim en kötü.
Ama akşama doğru ya da akşam için çıkarım.
  • mutekebbir  (16.07.17 14:15:45)
evet, kimsem yok cunku.

  • kosun lan mevzu var  (16.07.17 14:17:17)
gittiğim oldu ama devamlı yaptığım bir şey değil.

  • sta  (16.07.17 14:27:06)
Yemeğe giderim. sırf canım istedi diye üşenmem, tek başıma istedigim bir yerde yemek yerim rahatlikla ve keyifle. Ama kahvaltiya gitmem.

  • aquarium  (16.07.17 14:46:13)
canım isterse giderim herhangi bir tabum yok ama kırk yılın başı bir canım ister.

  • Caaannn  (16.07.17 14:54:59)
hayır.

  • elorelia  (16.07.17 15:27:11)
yapmışlığım oldu. arada insan kendine vakit ayırıyor kendine ödül veriyor. kendiyle date yapıyor gibi oluyor. arada yapılır. ne uğraşıcam şimdi başkasıyla konuş bir de dinle falan ohoo mis gibi kendim gider keyfini sürerim kafası nadiren yokluyor.

bir de şartların öyle olmasını gerektirdiği anlar var. yani oluyor işte..başka şehirdesin yemek yemen lazım ya da sabah bir kahvaltı yapıp sonra işlerimi halledeyim diyorsun vs.
  • qazaqwsx  (16.07.17 15:31:42 ~ 15:32:45)
evet. yaptım ve yaparım.

  • runagain  (16.07.17 15:39:14)
hayır. o yüzden neredeyse hiç dışarı da çıkmıyorum bu tür keyif şeyleri için.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.07.17 15:41:11)
Kahvaltı kültürü burada olmadığı için bunu değil de özellikle sushi yemek için bir mekan var bazen iş çıkışı gider yavaş yavaş tadını ala ala yerim. Aslında zaten yalnızlık durumuna alışık olduğumdan kendi kendime mangallı piknik yapmıslıgım bile var. Üstüne üstlük sonunda kömür ateşinde Türk kahvesi bile içtim :D

  • fıytfıyt  (16.07.17 16:15:44)
sevdigim bir restoran var, ona yanimda kimse olmasa da gidiyorum, cok salas zaten. diger yerlere hayir.

  • beriberi  (16.07.17 17:25:45)
Kahvaltı olayını hiç denemedim çünkü genel olarak kahvaltı yapmayı çok seven biri değilim. Kalabalık olunca keyif alıyorum kahvaltıdan. Fakat yemek yemeye ya da kahve içmeye sık sık tek başıma gidiyorum.

  • trulymadlydeeply  (16.07.17 17:46:37)
Tabii ki gidiyorum.
Çok da keyifli oluyor.
Gayet normal.
  • duyond  (16.07.17 17:58:03)
Kahvaltıya ya da bişiler yemeye çıkmam ama bi ara tek başıma içmeye giderdim. içmek derken 2-3 bira.. Bazen tek başına biranı yudumlarken etrafı izlemek iyi geliyor.

  • moratoryumkisilik  (16.07.17 17:58:08)
Evet ama mesela dürümcü kokoreççi, lahmacuncu vb falan oluyor bunlar, yani oturup görece hızlı yiyebileceğim şeyler.

2 saat oturup kahvaltı etmem asla.
  • noluyo yaa  (16.07.17 18:00:43)
pazar gunu yanina kindle alip sevdigim kahvalticiya tek gitmek inanilmaz mukemmel bir luks benim icin.

  • charlotte blanc  (16.07.17 18:17:12)
kahvaltıya gitmem zaten sevmediğim bir öğün ama yemeğe çok çıkarım hatta tek başına plan yaptığımda bir şekilde birileri eklendiğinde mutsuz oluyorum.

  • kuzey li  (16.07.17 18:21:04)
hafta içi öğle arasına hep tek başıma çıkarım, hafta sonu da çıkıyorum bazen. self-servis yerleri tercih ediyorum ama genellikle

  • peki madem  (16.07.17 19:00:30)
Tek başıma kahvaltıya gittiğim çok olur

  • gazozailacatmauzmani  (16.07.17 20:49:56)
Evet, kesinlikle! Birini çağırsam gelene kadar hayatta kalamayacak kadar ac oluyorum mesela bazen:)
Canimin cektigi seyi yemek icin her yere giderim tek basima.
Ama gel senle suraya gidip sunu yiyelim diye onceden planladigim da oluyor tabii.
Aniden canim bir sey çektiğinde tek giderim haliyle.
  • stavro  (16.07.17 21:02:57)
EVET

  • yuvarlanantencereninkapagi  (17.07.17 01:37:58)
"Yalnız yediğiniz her yemek, kaçırılmış bir fırsat demektir."
J.F. Muhtar KENT

Geç oldu ama güzel bir vecize.
  • goodz  (17.07.17 01:49:28)
Dışarıda zaten kırk yılda bir yerim. Serpme kahvaltı zaten saçmalık.

  • arnold schwarzeneger  (17.07.17 11:41:45)