wimbledon 2017 erkekler finali - canlı yayın

yarın 13:00 itibariyle yayınlanması lazım, eurosport'un sitesinde de o saat verilmiş.
fakat digiturk'un programına baktığımda saat 16:30'da erkekler finalinin tekrarı görünüyor sadece.

bein sports kanallarına da baktım, saat 13:00'da yayınlanacak olan herhangi bir canlı wimbledon finali yok.
sadece eurosport'ta tekrarlar var.

nereden canlı izleyeceğiz yahu?
iki gündür maçı bekliyorum, şaka mı bu?

bugün kadınlar finali 16'da başlamıştı. erkekler finali de 16'dan önce olmaz diye tahmin ediyorum. zaten mantıken de ingiltere saatiyle 11'de başlatmazlar maçı. tsi 13 çok erken olur yani bence. sitede yanlışlık vardır diye düşünüyorum.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (15.07.17 23:10:32 ~ 23:10:38)
@bir fincan kahve:
normalde hep 16:00 civarında oluyor, evet.
hatta erken olmasına şaşırdım.

fakat, eurosport'un digiturk'teki program akışında 16:30'da canlı değil, tekrar görünüyor erkekler finali.
maç 13:00'daysa, o saatte tekrarı olur tabii.

yani eurosport'un sitesindeki saatle, digiturk'un programındaki saat birbirini tutuyor, o yüzden demek ki 13:00'da başlıyor maç diye düşündüm.
biraz daha araştıracağım.

edit:
eurosport'un internet sitesinde yazan yarı final saatleri de doğruydu bu arada.
  • blatta hiberna  (15.07.17 23:13:19 ~ 23:14:32)
eurosport sitesindeki saatin türkiye saati olduğundan emin misin? maç tsi 16'da. turnuvayı eurosport veriyordu, yine oradan izlenebilir sanırım. benim aylık paketim bittiği için ben kaçak izledim bugün aşqım mugu'yu, yarın da öyle yapacağım. riske etmek istemezsen ve internetten izlemek seçenekler arasındaysa eğer eurosport'un aylık paketi 3eur. gerçi tek maç için değmez artık ama yine de yazayım dedim.

edit: saatleri ciddiye alma bence, yanlış yazmışlardır. maç tsi 16'da, kesin bilgi. başka türlü olabilemez.
  • der meister  (15.07.17 23:14:34 ~ 23:15:36)
@der meister:

tr.eurosport.com
şuradan baktım.
yarı final saatleri tutuyordu, o yüzden kayıtsız şartsız doğru olarak düşündüm.

3 euro değil, gerekirse maç satın alır digiturk'e daha fazlasını da veririm.
geçen yıllarda Wimbledon finallerini futbol maçları gibi özel spor kanalından vermişlerdi çünkü.
bana göre o parayı vermeye değer de, maksat maçı izleyebilmek.
  • blatta hiberna  (15.07.17 23:18:27 ~ 23:19:55)
O değil de beleşe izleyemeyiz demi :(

  • diffarentiationation  (15.07.17 23:21:41)
@diffarentiationation:
izlenebilen bazı siteler vardı, ama bilemiyorum ben de.
yarın benim de o sitelerin peşine düşmem gerekebilir bu durumda.
  • blatta hiberna  (15.07.17 23:22:44)
Maç 16.00'da, kesin bilgi. Wimbledon saati ile 14.00'te başlayacak.
www.wimbledon.com

Eurosport 2'den canlı yayınlanacak. Eurosport'un sitesindeki yayın akışına bakma sen, hıyar gibi yanlış yazıyorlar hep.
  • battal gemalmaz  (15.07.17 23:24:25)
@battal gemalmaz:
evet, eurosport yanıltmış beni.
oh, omuzlarımdan yük kalktı vallahi.
neticede federer söz konusu. :)

teşekkürler!
  • blatta hiberna  (15.07.17 23:29:27)
Maç 4te başlıcak. Maçı izlemek isteyenler mobdro adlı uygulamadan kanalları izleyebilir. Bbc yayınından izlerim sanırım

  • glamdr1ng  (15.07.17 23:31:03)