Eski sevgili itirafı

Akşam eski sevgilim aradı, canı sıkkındı biraz içini döktü. Birbirimize hal hatır soracak saygıyı bıraktığımız için ayda yılda bir böyle arar zaten. Bu sefer çok garipti ama geçmişi tamamen unuttuğunu ve bana bir şeyler hissetmediğini bastıra bastıra söyledi. Halbuki böyle bir konu bile açılmamıştı. Bir de bana daha önce kimseyle sevişmemiştim demişti, o konuda da yalan söylediğini yıllar sonra itiraf etti. İnsan karşı tarafa bir şey hissetmese bile garip oluyor açıkcası, çaktırmamaya çalıştım tabii. İşin garibi bunu neden şimdi söylüyor onu anlamadım, durduk yere canımı sıkmak istemiş olabilir mi?

Kendi kişilik problemlerini aşmaya çalışıyor, geçmişten kalan düğümler yalanlar ona engel oluyor sanıyor(çünkü muhtemelen şuan hayatı pek iyi durumda değil) , bu yüzden o düğümleri çözüp hayatını ıslah edeceğini sanıyor.
Sinirinin bozulması çok normal, artık sevmiyor olsan da kandırılmış olmak insanı sinirlendirir.

  • megalomaniac  (14.07.17 05:01:08)
adam/kadin pislik cikmis.

  • ateistanbul  (14.07.17 05:19:41)
Kendi hayatında bir şeyler yolunda gitmiyordur. Sana sarmış o da.

  • arnold schwarzeneger  (14.07.17 10:39:50)
Şu an hayatı kötü gidiyor ve o kötülüğü bulaştırabileceği en kolaydaki kişi sensin.

  • chicha  (14.07.17 11:25:27)
sorunlu bir tip. iki aya sana tekrar dönmeye kalkışabilir. uzak dur.

  • sen git ben geliyorum  (15.07.17 12:54:10)