Vücut ölçülerim orantısız mı?

Çok fena Takıntı oldu son günlerde. Durmadan aynanın karşısına geçip "omuzlarım çok mu dar, popom fazla mı büyük.." gibi sorularla boğuşuyorum.

Yorumlayabilecek birisi var mı?

Omuz: 110
Göğüs: 97
Bel: 82
Basen: 101
Baldır: 56
Sağ kol: 35
Sol kol: 34

Boy:178
Kilo 73

omuzların dar ve popon büyük evet. kolun da kaslı değilse bıngıl bıngıldır kesin.

  • diffarentiationation  (14.07.17 03:52:41)
kollar kaslı. Allahtan o var :(

Popo ve omuz gerçekten çok mu orantısız arkadaşlar :(
  • apolitikherif  (14.07.17 04:10:22)
Foto olsa daha iyi anlarız ama 178 boya 101 basen olmamış

  • megalomaniac  (14.07.17 05:06:10)
geçen ben de böyle bir site olsa diye düşündüm. biz kendi ölçülerimizi girelim, site bize vücut şeklimizi neye benzediğimizi çıkarsın. böylece ekranda o vücudu görünce nasıl olduğuna daha objektif bakarız, hatta kaç olursak, nasıl görünürüz onu görürüz.

araya girdim ama ben de benzer durumdan muzdaripim, boy kilo görünümüm nasıl değerlendiremiyorum aynaya bakınca..

neyse bu da böyle bir fikir, belki biri yapar :)
  • kaputt  (14.07.17 10:19:11 ~ 10:19:29)
Sayılar tek başlarına fikir vermez. Fotoğraf eklemelisin.

  • arnold schwarzeneger  (14.07.17 10:32:24)