Görsel İletişim Tasarımı

2. üniversite olarak okumak istiyorum.

Ekipman ve donanım açısından (bilgisayar vs.)
Erasmus açısından
Bir de gerçekten bir şeyler öğrenmek açısından

aşağıdaki üniversitelerden hangisi iyidir?

Üsküdar Üniversitesi
İstanbul Arel Üniversitesi
Doğuş Üniversitesi (İstanbul)
Yeni Yüzyıl Üniversitesi (İstanbul)
İstanbul Medipol Üniversitesi

Bütçeniz ne kadar? Arada 5-6 bin lira varsa biraz daha zorlayıp Bilgi, Kadir Has ya da Bahçeşehir'e bakmanızı tavsiye ederim. Zira saydığınız üniversiteler, üniversite dışında her şeye benziyor.

  • brillant comme une larme  (14.07.17 01:53:53)
Bütçe sıfır. Ts2 de 52 bin sıralamam var. Bunlar tam burslu olarak tutuyor.

  • tavish11  (14.07.17 02:15:24)
Arel sanki bir tık daha iyi

  • all girls dream  (14.07.17 02:41:21)
Erasmus için hepsinin sitesinde anlaşmalı okulları vardır bölümle ilgili ona bakabilirsin. Bir de burs olanaklarına bak. Benim bildiğim bu grupta en iyi olan doğuş ama emin değilim de. Hocalara bak tek tek.
Ytü itp puan artı çizimle istiyor biliyorum ama bunların hepsinden on kat İyidir

  • fasulyek  (14.07.17 11:43:49)