yüksek lisans başvurusunda ortalamayı yanlışlıkla 0.1 puan yüksek yazdım!

sadece ortalama ile kabul alan bir okul, bölüm
sonuncu giren 2.98 ortalamalı
ben 3.02 girmişim 34. olarak yerleşmişim
ama gerçekte ortalamam 3.01'miş.
stres oldum şimdi. sorun olur mu bu durum ? zaten 3.01 ile de kazanıyorum ama sen buraya yanlış girmişsin, uyuşmuyor vsvs diyip kaydımı yapmamaları mümkün mü ?
bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Transkript vermediniz mi? İstemiş olacaklarını tahmin ediyorum. Oradan doğrusunu kontrol etmişlerdir. Bu tarz hesapları yaparlar ve önemserler.

  • duyond  (12.07.17 21:19:32)
@duyond transkripti yarın kesin kayıta giderken istiyorlar.

  • mhmtt  (12.07.17 21:22:10)
sadece ortalama ile kabul alması ilginçmiş.

@duyond +1 böyle bir durumda kişinin yazdığı şeye güvenerek iş yapacaklarını sanmıyorum transkripten bakarlar diye düşünüyorum ben de. Transkripte yoksa iyice şaşıracağım..

edit : cevabım geçersiz oldu, tik beklemiyorum :D
  • qazaqwsx  (12.07.17 21:22:26 ~ 21:23:16)
anlaşılan tezsiz yüksek lisansa başvurmuş arkadaş. ortalama sıralamasını görebiliyor ve kesinlikle kazandığını düşünüyorsan korkmadan, evraklarını teslim ederken yanlış yazmışım dersin.

  • blue eyes white dragon  (12.07.17 21:28:27)
arkdaşlar askerlik ertelemek için sakarya üni uzaktan tezsiz yüksek lisansa başvurmuştum

  • mhmtt  (12.07.17 21:30:48)
Bence de, her durumda kesin kazanmışsınız zaten. Kayıt yapmayacaklarını sanmıyorum. Sadece ileride bir sıkıntı çıkmaması adına düzeltilmesini söyleyebilirsiniz.

  • duyond  (12.07.17 21:32:58)