İtalya hakkında bilgi kirliliği?

Yurt dışına bir çok kere çıktım gezeceğim yerleri 1 2 yerden okuyup çıktım, ancak İtalya için 2 gün gezende blog açmış 15 gün gezende.Herkes de kendi yaptığını mükemmel anlatmış. Kafam karıştı güvenilir bir sayfa bulup onun önerilerine bakmak istiyorum. Net bir bilgi kirliliği mevcut.

Şuna kanaat getirdim her Türk ilk kez yurt dışına çıkayım dediğinde İtalya'ya gitmiş galiba.

Önerdiğiniz İtalya gezi sayfası var mıdır?

ilk yurtdışına çıkan görgüsüz türkler genelde amsterdam'a gider :) italya ise abaza türk kızlarının hac merkezi konumunda. nasıl bir bilgi istiyorsun sor buradan anlatırız.

  • cekilmis gayfe  (12.07.17 12:32:00)
türkçe kaynak istiyorsan buraya sor gerçekten. ingilizcen varsa tripadvisor

  • chavezding  (12.07.17 12:41:44)
çok karmaşık olmayacak şekilde bir plan yeterli zaten kısıtlı süre orda olucam. şurda şunu ye burda bunu ye şurdan şuraya gir tarzı. gezipgördüm sitesi dışında fazl kafa karıştırıcı.

  • mikahakkinen  (12.07.17 15:56:22)