Elbiseler nasıl?

Hafta sonu bir buhran anında gittim birkaç bir şey aldım.
Alırken hepsi iyiydi de sonra bi kararsızlık çöktü.
Özellikle son iki elbisede çok kararsızım.
Değiştirsem mi kalsa mı bilemedim.

Bakar mısınız?

1- www.koton.com
2- www.koton.com
3- www.koton.com

İster genel olarak yorum ister puan olarak yazıp kısa geçebilirsiniz size kalmış.

Teşekkürler.

1 bayağı hoş da diğer ikisini beğenmedim :/

  • l arrache coeur  (11.07.17 20:35:15)
1 idare eder
2 eh tüh
3 eh tüh

2 ve 3 üzerinde güzel duruyorsa kalabilir.
  • MaNOfTheYear  (11.07.17 20:35:46)
bence hoşlar. ama içlerinden birini feda edecek olsam 3ü ederdim, o omuz modelini çok tercih etmem çünkü.

  • pide  (11.07.17 20:36:42)
bir baya güzel. üçüncü de iyi. uğraşırım diyorsan terziye götürüp v yaka yaptırsan daha hoş durur. ikinin renkler biraz yaşlı işi ama eh işte.

  • elorelia  (11.07.17 20:39:12)
1 ve 3 guzel bence.
2de hic aciklik olmadigi icin fazla karisik duruyor bence

  • kuehles blondes  (11.07.17 20:39:15)
pide; ben onu evde fark ettim ki nefret ediyorum o omuz detayından. Hatta hep de kendi kendime söylenirim yahu bu ne biçim bir şey kim nereden çıkarmış şu omuzu açıkta bırakma olayını diye :)
Alırken fark etmedim mi ne oldu bilmiyorum.
2. üzerimde güzel durdu ama deseni sanki yaşlı işi gibi annem çok beğendi bunu değiştirme diyor oradan bi kıllandım :)
  • mutekebbir  (11.07.17 20:39:24)
Birinci çok hoş. Diğerlerini sevmedim ben pek içine sinmediyse geri ver :)

  • pastörizesüt  (11.07.17 20:39:53)
Üçünü de begenmedim. 1 fena degil.

  • aquarium  (11.07.17 21:16:47)
1 coh hoş.

  • imelih  (11.07.17 22:00:26)
Valla hepsine bayıldım. Yarın sabahtan koton'dayım aynılarından almaya :)

  • olivia  (12.07.17 00:21:25)
1. Tam benim tarzım. Beğendim.
2. Beğenmedim, yaşlı işi gibi.
3. Buna benzer bir elbiseyi mango'dan almıştım, gören herkes çok hoş duruyor diyor. Deseni ve alt kısmı böyle değil gerçi. Omuz detayı benziyor. Bu elbiseler üstte farklı duruyor. O yüzden tam yorum yapamıyorum.
  • fraise  (12.07.17 00:44:40)