Telefonu nereden almalı

Malum kredi kartına taksit kalktı. Operatörlerden faturaya ek tarifeyle telefon almak mantıklı mı?

Ya da peşin alsak nereden alalım? E-ticaret sitelerine güvenilir mi?

İphone 7 almaya niyetlendim nihayet, 8 çıkınca ucuzlar mı artar mı fiyatı sizce? Çok sorum var çok

o olayın etrafından dönen kunduzluklar var. atıyorum telefon alacaksın 3000 lira. kasada anında ya direkt kredi alıyorsun ya da krediden farksız olan tek kullanımlık kartlardan alıyorsun, oradan telefonun ödemesini yapıp taksit taksit ödüyorsun parayı. bu bir seçenek.

bazısına güvenilir. hepsiburada herhangi bir sıkıntı çıkartmamıştı ben aldığımda.

düşer fiyatı ama "çıldırıyorum koş koş" dedirtecek bir düşüş olmaz bu.
  • cay koy geliyorum  (11.07.17 16:36:47)
faturaya ek tarifeyle, normal fiyatının en az yarısı kadar fazla para ödüyorsunuz. eğer böyle olmayan bir odeme planı varsa, alın. alacağınız marka ve modele göre piyasa fiyatına yakın bir fiyat da çıkabiliyor.
onun dışında, ihtiyaçtan, faturasına ek ödemeyle telefon alıp düşük fiyata satanlar var. sahibinden.com'dan takip edebilirsiniz. ya da buradan bunu belirten bir duyuru acabilirsiniz.

  • runagain  (11.07.17 16:37:06)
iphone 7'yi hepsiburada'dan aldım. Apple Türkiye garantisi var. Memnunum. En ucuzu oradaydı.

  • himmet dayi  (11.07.17 16:39:43)
aylık faturaya ekleme yerine kredi çekebilirsiniz. daha az vadede kapatma imkanınız olur.
krediyle telefon mu olur demeyin, faturaya taksitle almak ya da farklı finans uygulamalarını kullanmak kredinin farklı şekillisi.
Kredi faiz oranını değerlendir. Demek istediğimi anlayacaksın.
  • cliquot  (11.07.17 17:43:49)