[]

Yemek sepeti

Bu sitede şu saatler arası aktif gibi bir şey yazıyor ya restoranlar için, o saatler çalışma saati mi? Yani oradaki saatin dolmasına yarım saat kala 45 dk servis süresi olan restorana sipariş verirsek ne olur? Sipariş iptal mi olur?

Olmasın lütfen, aç kalacağım yoksa :(


 
Belli olmaz da büyük ihtimal iptal olur bence.


  • j r r tolkien hayrani  (10.07.17 22:05:25) 
restorandan restorana değişiyor o benim gördüğüm kadarıyla. kimisi oradaki saat dolana kadar sipariş kabul ediyor, kimisi yarım saat kala "kapatıyoruz knk sry" deyip iptal ediyor.


  • der meister  (10.07.17 22:13:27) 
yemek gelir.


  • helenart  (10.07.17 22:18:38) 
Geldi yemek, yedim bile ^^


  • devilred  (10.07.17 22:27:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.