[]

Word'de sayfanın dışında kalan bölgenin rengini nasıl değiştirebiliriz?

Cetvellerle sayfanın sağ ve sol dış kenarları arasında kalan bölgeyi kast ediyorum. Orası şu an bende gri renkte. Daha önce siyah olabildiğini görmüştüm. Ayarını bulamadım. Bilen var mı?

office 2010 kullanıyorum.


 
doğru mu anladım emin olmasam da, normal gri office temasını değiştirmek istiyorsanız file - account - office background ya da office theme'den değiştirebilirsiniz.


  • yaraticinick  (10.07.17 15:30:08) 
@yaraticinick,

sanırım office 2010'da bu mümkün değil. Sizin söylediğiniz 2016 için geçerli olmalı.
  • gijilti  (10.07.17 15:53:52) 
www.howtogeek.com

şu linktekini deneyin bir de.
  • yaraticinick  (10.07.17 16:07:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.