buhar kazanlı ütü ve çaycı

ütüyle iki kişinin kıyafetleri ütülenecek fakat bir tarafın pantolon ve gömlek ütüsü bol olacak. buhar basıncı filan farklı anladığım kadarıyla ama ne kadar fark ediyor ütüleme kolaylığında bilemedim. bir de tek ayarlı olanlar var, farklı ayara gerek yokmuş sanırım kumaşına göre (sözde) ama iyi midir, kafam almadı benim. var mı öneriler?

bir de aynı zamanda kettle olarak kullanacağım bir çaycı alacağım. bunun için de tavsiyelerinizi beklerim.

bende de Philips kazanlı utu var. buhar basıncı en az 6000 bar olmalı. o zaman mukemmel bir alet olduğunu anlayacaksiniz. 2 dakika gibi bir sürede ısınıyor. biraz uzun gelebilir ama bu bekleme süresini ütü yaparken kazandığınız zaman kompanze ediyor.
en sevdiğim 2 ev aletinden biri kazanli ütü diğeri çamaşır kurutma makinası

  • betsy  (10.07.17 14:42:51)
İkinci soruya cevap

www.arzum.com.tr

5 senedir 7*24 çalışıyor, tık demedi.
  • oguz altun  (10.07.17 14:42:56)
kettle olarak tavsiyem
homend konuşan çay makinesi

  • betsy  (10.07.17 14:45:05)