kargo gecikmesi, ne yapsam?

cuma günü istanbul'dan ankara'ya bi evrak verdim mng kargo'ya. evrak ctesi sabahı ankara'daki şubeye ulaşmış görünüyor ama sabahtan beri internetten kontrol ediyorum, halen şubede bekliyor görünüyor. acildi, yurtiçine güvenmiyim dedim, halbuki yurtiçi şimdiye elli kez teslim etmişti.

şubeye ulaşamıyorum klasik. müşteri hizmetlerini arayıp şikayet kaydı oluşturdum. başka ne yapabilirim?

kuruma iletilecek resmi evrak, malesef öyle bi şansım yok.

  • manuel mandalina  (10.07.17 14:24:02)
Verdipin yere söyle onlar iletişime geçip baskı kursun. Ptt ile gönderseydiniz keşke

  • glamdr1ng  (10.07.17 14:43:05)
sorum, kargo şirketine ulaşmak için yapabileceklerim üzerine aslında.
gitmesini rica edebileceğim biri olsa sabahtan hallederdim zaten :/ kurumun memuruna ancak kargo geldi mi diye sorabiliyorum, ilgilen demem hem abes kaçar. hem de şubeye ulaşılmıyor işte, temel sorun bu.
fikirleriniz için yine de teşekkürler.
  • manuel mandalina  (10.07.17 14:56:18 ~ 14:57:25)
Mng Kargo İstanbul Libadiye şubesinde 10 günün üzerinde bekleyen kargom oldu. Genel müdürlüğü ara, şikayetvar üzerinden şikayet oluştur vs. Sıkıştırmazsan çok umusamıyorlar. Ben her seferinde gidip şubeden kendim aldım. Ki senin öyle bir şansın yok malesef, baskı yapacaksın.

  • hrvl  (10.07.17 19:46:12)