En eften püften başarınız

En eften püften başarınız ne arkadaşlar? Benim sanırım biyometrik fotoğrafta iyi çıkmak. Hatta en iyi çıktığım fotoğrafım olabilir kendisi, yeni kimlik almak için nüfus memuruna verdiğimde adam şaşırmıştı, burda kıvanç tatlıtuğ gibi çıkmışsın diye, o kadar abartma yaw demiştim adama sdhdsds ama cidden sanırım yakında profil fotomu biyometrik fotoğrafım yapacağım facebookta instagramda falan :(

sizi neler var böyle? bi de benden başka biyometrik fotoğrafında iyi çıkan var mı :p

geçen kütüphanede elimdeki çöpü uzaktaki çöp kutusuna deliksiz soktum oturduğum yerden..

8)
  • qazaqwsx  (09.07.17 23:03:43)
counter strike'da efsaneydim. Gerçi eften püften sayılmaz iyi piyasa yapmıştık o sayede ama yatırımlık değilmiş işte.

  • mete kudur  (09.07.17 23:12:32)
hanımı kendime aşık etmek diyerek tribünlere oynadığımı düşüneceksiniz ama diil.

  • condom kurşunu  (09.07.17 23:16:36)
Kalkışa on dakka kala uçağa binmistim yardimsever duyurucularin da yardımıyla.

  • klar  (09.07.17 23:30:00)
Türkiye geneli olan bir sınavda sosyal bilgilerden birinci olmuştum. Sayısalcıyım.

  • hayde bre  (09.07.17 23:30:03)
Bi de otobüs durağa yanaşırken kalabalıklar arasından sıyrılıp kapının tam onune konuşlanabiliyor ve otobüse ilk binen ben oluyorum. Sora da yer verilmesi gerekip de verilmeyen birine yerimi veriyorum.

Toplu tasimalarin super kahramanı klar: bir gün en umutsuz anınızda size de yer verebilir......ahhshd
  • klar  (09.07.17 23:34:45)
bununla ilgili bir entry okumuştum, aynısı başıma geldi.

bir gün metronun kapıları tam kapanacakken fantastik bir çevikle metroya atlayabildim. kapının girişindeki adam da "güzel atladın ama :)))" bakışı attı, gülümseyerek cevap verdim.

o zamandan beri aklıma takılan eften püften bir başarım bile yok :(
  • m e b  (09.07.17 23:37:47)
2013 DGS ( Dikey geçiş sınavı ) Sayısal 439. olmuştum

  • MaNOfTheYear  (09.07.17 23:48:54)
Super Mario da oyun bitirmek.

İddialarda çok hırs yaparım ne kadar boktan olursa olsun illa kazanmam lazım. İddia kaybetmeye tahammülüm yok.
En son geçen ay 3 arkadaş en fazla kiloyu kim verecek diye iddiaya girdik aşağı yukarı 1 ayda 9 kilo verdim.

Sürekli biyometrik fotoğraflarla ilgilenen biri olarak, güzel çıkanlar oluyor evet. Ben de görünce çok şaşırıp sizin memur gibi garip tepkiler verebiliyorum :)
  • mutekebbir  (09.07.17 23:59:31)
duyuruda ayçovski'den +1 almıştım birinde.

  • for day to break  (10.07.17 00:24:15)
Eften puften dendigi icin...

Sag elimin tirnaklarina duzgun oje surebilmek. (O da her zaman olmuyor yani)

cok guzel et yapmak
  • kuehles blondes  (10.07.17 01:17:41)
başarı değil de, kendimden o kadarını beklemediğim için şaşırdığım efen püften şeyleri sayayım:

- bir oturuşta 14 adet 50'lik bira içmek (kadınım)
- deadliftte 95 kilo kaldırmak
- ilk içli köfte denememde antepli bir ablanın elimi öpecek kadar beğenmesi
- yüksek lisans seminer ödevini (30 sayfa civarlarında) bir buçuk günde yapmak ve hocadan şahane olmuş tepkisi almak
- 3+1 evde 30'a yakın kişiyi sorunsuzca, efso yemek ve içkiler eşliğinde ağırlamak, sabahına etrafta bir bardak dahi kalmaması
  • treamorg  (10.07.17 01:38:42)
üniverisitedeki vasat bi hatunla sevişmek :S

  • probiyotik  (10.07.17 01:58:03)
kollarımla bir şey tarttığımda kaç kg olduğunu anlayabiliyorum. ama 1-2 5-10 kg değil 40.2-45.5-50.3 kg diyebiliyorum. Gramına kadar evet.

  • basond  (10.07.17 19:53:12)
Iddaa uzerine gece karanlikta sarhosken tufekle fare vurmuslugum var. Oturup fare gelsin diye de epey beklemistim:)
Bir de 200m'den 5cm'lik citayi vurmustum durbunsuz.

  • stavro  (10.07.17 20:21:59)
Analog tansiyon aleti ile oek hassas tansiyon ölçerim.

  • aychovsky  (10.07.17 21:10:55)