[]

liselerin üniversite yerleştirme listeleri

selams,

eskiden liselerin yayınladığı listeler vardı, tek tek hangi öğrenci hangi üniversiteyi kazanmış onu yazarlardı. şimdi aradım taradım bulamadım. var mı böyle listelerin olduğu bir yer?

teşekkürler.

 
onu liseler kendileri yapıyor ve yayınlıyordu.
hala bazıları internet sitesinde, facebook sayfasında filan yayınlıyor. bazıları da çarşaf çarşaf duvara asıyor.

  • yaraticinick  (09.07.17 23:07:12) 
okulun siteleri başarılarımız diye yayımlayabilir brocum. ben sırf o listeleri kullanarak stalk yapmıştım 1-2 kız için, ah eski günler ah.


  • rain when i die  (09.07.17 23:09:25) 
dediğinizi tam anlamadım bir eski mezun olarak ama okulların sayfasında olduğunu gördüm.

aynı tema üzerinden açıldığı için lise sayfaları üstte başarılarımız olarak görülüyor.

istanbul atatürk fen : iafl.meb.k12.tr

istanblu lisesi: istanbullisesi.meb.k12.tr

kadir has: kadirhasanadolu.meb.k12.tr

örnek olsun diye koydum. hepsi 2016 ya ait.

benim mezun olduğum düz lisenin böyle sayfası yoktu üzüldüm :(
  • blue eyes white dragon  (09.07.17 23:15:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.