huzursuzluğun kitabı

Okuyanlarınız vardır muhakkak, nasıldı? Akıp gitti mi yoksa zorlandınız mı? Ne hissettirdi?

bir dönem beraber yaşadık. siz de yaşayın kesinlikle çok güzel ama akıp gitmiyor. sizi orda tutuyor.

  • fosforlu cevriye  (09.07.17 23:03:35)
akıp gitmiyor ama akıp gitmemek için yazılmış bir kitap. başucu kitabı diye küçük pirens tutuyor insanlar, asıl başucu kitabı budur. ha, sürekli okumak insanı düşünceli yapar, bu açıdan çok önermem ama en az bir kere bitirmeli. ben okurken zorlandım evet, elime alırken değil ama sayfalarca okumak açısından.

  • Bruce  (09.07.17 23:07:04)
6 ay önce başladım okumaya. Yarısına kadar geldim. Oturup 1 haftada bitirilecek kitap değil bana göre. Ruh halime göre alıp okuyorum. Bazen hiç bir şey ifade etmezken. Bazen ben yazsam bu kadar olurdu diyebiliyorum. Her okunduğunda farklı anlam çıkarılabilinecek bir kitap.

  • Depik  (09.07.17 23:19:18)
Agir depresif bir insanım, yorumlara bakıp tam bana gore deyip aldim ama yok, ne akıyor ne gidiyor, yarısında çıktım, pek tavsiye etmem..

  • alttaraf  (10.07.17 00:38:05)
çoğunlukla akıp gitmişken ne oluyor lan bir sanye bitmesin kısa zamanda diyerek bir süre de günde 5-10 sayfa ilerlediğim ve bitmesini istemediğim kitaplardan idi. Aslında bitmedi benim için, ara ara dönüp not aldığım kısımlara bakacağım.

  • candanag  (10.07.17 01:32:07)
öyle okuyayım bitsin denilebilecek bir kitap değil zaten. konular birbirinden bağımsız olarak bölüm bölüm hep. adam oturup düşüncelerini kağıda dökmüş işte. adı üstünde zaten, huzurluğun kitabı olduğu için akıp gitmiyor, durdurup düşündürüyor. zorlandım diyemem ama çok fazla düşündürdüğünü söyleyebilirim.

  • dedimmidemedimmi  (10.07.17 11:21:24)
şöyle bişeyler yazmıştım. okumak istediğim halde yarıda bıraktım. tekrar başlar, okurum ama ne zaman bilmiyorum şu an.

(bkz: iz bırakan kitap cümleleri/#25063922)
  • tepedeki psychedelic adam  (10.07.17 11:34:20 ~ 11:34:43)
pessoa bana huzur verir. en sevdiğim kitabı da budur. keşke açsam da tekrar okusam.
kitaba göz at. istersen tek seferde bitir, istersen baş ucunda beklet, başka kitaplar okurken arada ona dön.

  • filteria  (10.07.17 12:04:50)