Duyuruda anonimlik

Sizin icin ne kadar onemli? Duyuru icinden kac kisi gercek kimliginizi biliyor?

Çok kişi biliyor, çok önemli değil. Ama sözlük nickimi çok az kişi biliyor. Burada abidik gubidik şeyler konuşmuyorum.

  • fragile lady  (09.07.17 20:58:47)
Hiç önemli değil. Bilmem her ifşa da bir foto atarım.

  • gozu acik sevisen yahudi  (09.07.17 20:59:21)
secret service gizliliğinde olmasam da ne gerek var başkalarının bilmesine diye düşünüyorum.

  • nickfury  (09.07.17 21:00:36)
anonim kalmak önemli bence. beni tanıyan olduğunu sanmam. tanıdığım kişiler yazıyordur kesin ama nick olarak bildiğim yok :)

  • burya  (09.07.17 21:01:22)
kişisel alan hassasiyeti olmayan insanlardan bi bok olmaz. genel bir tavsiye.

  • danton  (09.07.17 21:04:42)
çok da takmıyorum ama yine de elimden geliyorsa gizliyorum. 3-4 kişi vardır rahat.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.07.17 21:24:26)
bayağı kişi biliyor benimkini. özellikle açıyor değilim ama gizleme ihtiyacı da duymuyorum. gizlemem gerektiğini düşündüğüm şeyleri zaten yazmıyorum. yoksa adımı, kim/neci olduğumu biliyorlarsa bilsinler bana ne. dediğim gibi özellikle gizlemeye çalışmıyorum ama "ADRESİM YENİMAHALLE LAKABIM 35'LİK RAKI ADIM CAFER KORKUN BENDEN" diye açık etme gayem de yok.

ben duyuruyu genelde biraz günlük gibi kullanıyorum, yazmayı/anlatmayı çok seviyorum. e burada da okunduğunu biliyorum jsfjs kimsenin açmayacağı bir blog ya da deftere yazmaktansa buraya sarmayı tercih ediyorum. biraz da o yüzden fazla kişisel bilgi/detay veriyorum. şu zamana kadar da bu açıdan hiçbir sıkıntı yaşamadım açıkçası. okulda birisi "aa meister!" demişti, biraz ürkmüştüm aslında ama o da problem olmadı yani duyurudan tanıdığım biriydi zaten konuştuk ettik falan.
  • der meister  (09.07.17 21:28:37)
50-60 kişi en az yüz yüze tanıyor. 10'dan fazlasında telefonum vardır. bazı sorular sorarken sıkıntı tabi ama onun için yedek hesabım var.

  • c1b2k3  (09.07.17 21:43:28)
Pek önemli değil ama yine de çok ortalığa dökmüyorum.
3.

  • mutekebbir  (09.07.17 21:58:20)
internet türkiyenin bir iz düşümü.

o yüzden mal mal insanlar da var.

sakınınız.
  • binder dandet  (09.07.17 22:00:05)
ekşide de beni tanıyan tanır, duyuruda da.

  • rain when i die  (09.07.17 22:07:11)
Çok önemli. Raskolnikov bile kimliğimi bilmez.

  • fyodor dostoyevski  (09.07.17 23:00:15)
Ailem ve arkadaşlarımdan hiç kimse bilmiyor bilmelerini de istemem. Burada günlük sorunlarım hakkında şeyler de soruyorum, bu yüzden kimsenin bilmesini istemem. Duyuruda takılan arkadaşım veya ailemden biri olduğunu da düşünmüyorum. Sözlükte yazar olan arkadaşım bile burayı bilmiyormuş.

  • tahin pekmez yoğurt  (10.07.17 00:56:54)
@fragile lady +1

  • shotgunwoman  (10.07.17 00:58:47)
burada ifşa yapmadım ama beni gerçek hayatta gören çok insan var
pek önemsemiyorum.

  • basond  (10.07.17 19:39:10)