Sİneklik tellerini neyle yama yapmalı?

Camda sinekli teli var ve bazı yerleri delinmiş kediler yüzünden.

Japonla tutar mı bu teller?

ZImba denedim tutmadı. Zımbayla yaparsam tamamını yapmam gerekecek çünkü köşelerdeki çerçeveye zımbayabiliyorum.

yama tarzı bir sey yapsan? bez yapıstırsan delik yerlere? yapıstırıcıya bulayıp?

  • binder dandet  (09.07.17 19:14:05 ~ 19:15:16)
Şok ve a101lerde pencere sinekliği var. Kenarlardan bantlayıp bandın üzerine sineklik tülü geçiriliyor. Benim sineklik kenarından çıkmıştı bununla üstüne bir kat daha gittim.

  • curukturpkokusu  (09.07.17 19:16:34)
Böcekler deler bezi , uğraşmayalım :D

curukturpkokusu nasıl bir şey tam anlamadım

www.yapbialisveris.com

bunu mu tekrar koydunuz üstü ne
  • Cursed Chico  (09.07.17 19:20:49 ~ 19:21:48)
Pazardan alacağın sinek teli veya bez parçasını sıcak silikonla yapıştırabilirsin. Başka yapıştırıcılar işe yaramaz. Sıcak silikon yoksa iğne iplikle de dikilebilir.

  • mikro patlama  (09.07.17 19:48:26 ~ 19:48:54)