[]

malteme miting alanı yeri

küçükyalı evlendirme dairesinden sahilde, miting alanına yürünür mü ? ne kadar mesafe vardır ?
 
sınır olarak parka yürünür yakın baya ama kendi içinde park baya büyük. miting alanını tam hatırlayamadım şu an. yine de 15-20 dakikadan fazla süreceğini sanmıyorum. trafiği kapatmadılarsa sarı dolmuş veya otobüsle 1-2 durak da gidilebilir.


  • nrmnm  (09.07.17 14:01:25) 
alan bostancıdan itibaren trafiğe kapalı. diğer taraftandan pendikten.
haliyle ulaşım için en kolay yöntem metro-dolmuş. (e5den minibüs caddesine giden dolmuş)

  • fukka  (09.07.17 15:13:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.