osmanbey metro durağı - teşvikiye camii

merhaba,

osmanbey metro durağı teşvikiye camii'ne gitmek kolay mıdır, yürüme mesafesinde midir?

metrobüs'le mecidiyeköy'e, oradan da metroya binmeyi düşünüyorum da; teşvikiye camii'ne ulaşmak için daha uygun bir öneriniz var mı?

teşekkürler..

Yürüme mesafesindedir. Aslında Mecidiyeköy'den de hemen hemen aynı mesafede.

  • uyuklayankedi  (18.01.10 22:58:17)
aslında yürüme mesafesinde ama bu yağmurda yürüyemem derseniz metroyla taksim'e gidip gezi pastanesi önünden kalkan teşvikiye dolmuşlarına binebilirsiniz.

  • zen spider  (18.01.10 23:05:47)
abi en yakın yol metrodan çıkıp yürümek. rumeli çıkışından çıkıcaksın. rumeli çıkışında sağa sapıp yine sağ tarafta kalan çıkıştan çıkacaksın. caddeye çıktığında zaten 4yol ağzında olacaksın. soldaki rumeli caddesine gidip dümdüz yürü. 5 dk anca sürer. yavaşsan 8 dk olsun.

  • barko pasa  (18.01.10 23:17:46)
Evet yürüme mesafesindedir ama ilk cevaptaki arkadaşın dediği doğru değil, Mecidiyeköy ile aynı mesafede olan Şişli Camii :)

Teşvikiye Camii'ne gitmek için Nişantaşı'na doğru inerken görebilirsin kendisini. Maçka İtü Kampüsü / Abdi İpekçi Yurdu'na gelmeden 500 metre falan geride.

Ayrıca bir klasik olarak; (bkz: kime sorsan gösterir) ( özellikle esnaflar için %100'lük bir oran verebilirim sanırım o cıvardaki )
  • only alcoholica  (18.01.10 23:30:10 ~ 23:30:56)
en mantıklısı mecidiyeköyde indiğiniz an metroya bineceğinize mecidiyeköyden osmanbey tafafına giden bir otobüse binin Teşvikiye Camii'nin önünde inin efenim.

  • asidi toksik  (19.01.10 00:39:07)