kurban bayramı uçak biletleri

tamam bayramda seyranda hep pahalı olur da, bu sefer gereksiz bi pahalılık var ya da bana mı öyle geliyor? mesela tekrar bi deniz tatili yapalım diye kıyılara bakıyorum 2 kişi gidiş geliş (28 ağustos-3 eylül) 1000 küsür çıkıyor. hem de pegasus.. tamam o zaman kültür turu yapalım diyip trabzona falan bakıyorum yine 900 lira falan çıkıyor. noluyo arkadaş böyle? düşer mi 1 ay sonra falan ben anlamadım bu sefer neden böyle?

tam bayram tatili de tahminimce 26 ağustos cumartesi başlatılır 30 ağustos da dahil edilerek 4 eylül salı biter iş başı olur diye düşünüyorum. hatta o yüzden 28'i pazartesiye baktım daha uygun oluyor diye ama yok yani hiçbir fark hep fahiş fiyatlar..

hocam 2 ay önce de bayram tarihleri fiyatları öyleydi. kesinlikle düşmez ve yakın bi zamanda güzel saatlerde olan uçuşlara bilet bile bulamazsın. bayram tatili, insanlar mecbur bilet alıcak, müşterisi hazırken ve talep çokken firmalar neden indirim yapsın ki. böyle zamanlarda low cost firmalarda kökler fiyatları :)

  • spirit crusher  (08.07.17 19:20:45)
yandık desene hocam yaa vay anasını.. kültür turu mu alsak napsak aynı fiyata ulaşım falan da dahil ahahaha :)

  • rajaz  (08.07.17 23:39:09)