[]

iphone 6s ile klip çekilir mi?

müzik klibi olacak. ekstra "şunu kesin kullan moruk" diyebileceğiniz aletler olursa söylemekten çekinmeyin. etrafta çeşit çeşit aparatlar var fakat bununla alakalı ney nedir ne değildir bilemiyorum. montaj ve güzel bir kurgu ile iyi bir müzik klibi çıkması mümkün müdür? örnekleri var ise görmek isterim.
 
7 ile kisa film cekildigine gore 6S ile klip cekilir rahatca.

www.donanimhaber.com
  • crown  (08.07.17 03:06:05) 
bu filmi iphone 5s ile çekmişler
www.imdb.com

ben de istanbul film akademinin olmaz öyle saçma şey serisinden öğrenmiştim
youtu.be
  • freebird5406_2  (08.07.17 03:20:48) 
çekilir ama sadece telefonun kendisiyle değil: www.youtube.com

bu "şu telefonla çektim" olaylarına çok itibar etmeyiniz.
  • celeron 300a  (08.07.17 12:43:46) 
  • faik abi  (09.07.17 02:22:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.