Dizi önerisi pls

Sevgili cuma akşamı ezikleri,
Haftasonu hiç kıpırdamadan yatmam gerektiğinden mütevellit dizi önerisine ihtiyacım var. Çok uzun süredir doğru düzgün bişey izlemedim, sevdiklerimi söylesem m.ö. gibi kalır, o ne dersiniz :/
Got tarzı bişey istemiyorum, 20 dakkalık sitkom da istemiyorum. Geçen hafta 13 reasons why'ı izledim, ziyan olan vaktime 13 saat boyunca üzüldüm.. kriterler bu şekil.

gomorra

  • alkolsuz icecek  (07.07.17 22:58:34)
Belgesel izle:) WW2 in color seirisi var, renklendirilmis goruntulerle 2. dunya savasi belgesel serisi:) Soviet storm serisi var yine. Bir basladin mi gerisi gelir.

  • stavro  (07.07.17 22:58:53 ~ 22:59:23)
Suits

veya eskilerden the o.c

ben bazen house md de izliyorum o da güzel geliyor.
  • mete kudur  (07.07.17 22:59:42)
fringe

  • EasyTiger  (07.07.17 23:04:38)
Fargo, Vikings

ezik demene alındım, teesüf ederim bizim de nedenlerimiz var :p :(

güzel hafta sonları
  • qazaqwsx  (07.07.17 23:06:46 ~ 23:08:25)
şu aralar her hafta iple çektiğim tek dizi: preacher

2. sezonu yeni başladı.
  • rotten head  (07.07.17 23:08:06)
Azcık bilgi verin yav, böyle öneri mi olur :/
House ve oc'yi izledim. Belgesel benim de aklımdan geçti ama siz güneşli sokaklarda sekerken ben ww2 izliyim he mi? :(

  • manuel mandalina  (07.07.17 23:08:51 ~ 23:28:18)
Fargo'yu izledim, Vikings pek sarmadı. Bitmiş dizi tercih sebebidir. Siz yazdıkça anlıyorum ki sanırım daha çok güncel dram gibi bişeye ihtiyacım var.

  • manuel mandalina  (07.07.17 23:11:29)
true detective tarzı, fargoyu öneririm. polisiye, gerilim. böyle katil falan var ilk sezonda sonra ezik bi adamın dönüşümü var işte o da öldürmeye başlıyor polis bunları kovalıyor falan filan anlatmayayım. yavaş ilerler ama sarar bi süre sonra.

  • hayati cozemeyen adam  (07.07.17 23:11:55)
Big little lies 'ı begendim ben. Uzun zamandır dizi arıyorum 1 2 bölüm sonra sıkıyor.
Deutchland 83 ü de begendim. O zamanları yeniden görmek güzel. Bunların ikisi de çok hareketli diziler değil ama duragan dizilerden sıkılan beni bile sardı. Sherlock da çok iyi biliyorsundur zaten. Young pope da vakit geçirmelik dizi olabilir vatika entrikalarını görmüş olursun.

  • curukturpkokusu  (08.07.17 00:24:50)
orange is the new black. izlemesi baya keyifli

  • part time pollyanna  (08.07.17 02:53:06)
lbl'ın ilk sezonu bitirdim, gerçekten iyiymiş. çekimler, manzaralar, müzikler falan da çok iyi.
oitnb sarmadı, 2. bölümde bıraktım.

  • manuel mandalina  (09.07.17 03:57:24 ~ 20:32:43)