Low cost uçuşunuzda parfüm vb

Selam dostlar.

El bagajı kısıtlamaları için çözümünüz nedir? Yani parfüm, diş macunu, deodorant, kremler vs nasıl yapıyorsunuz? Yanınıza almayıp indiğiniz yerde mi satın alıyorsunuz? Üçer gün arayla 5 tane uçuşum var her seferinde yeniden satın alamam. Acaba diyorum gratis gibi mağazalarda satılan seyahat çantalarından mı alsam? Onların içerisinde küçük küçük parfüm şişeleri, krem kutuları vs oluyor. Ne diyorsunuz?

Şimdiden teşekkürler.

Seyahat boylarını alıyorum ya da 100 ml'den küçük seyahat boyu kaplara aktarıyorum.

  • sopiro  (07.07.17 17:20:06)
el bagajı yerine uçağın altına koysunlar?

  • blue eyes white dragon  (07.07.17 17:20:07)
seyahat boyları oluyor dove'un vardı mesela.

  • cekilmis gayfe  (07.07.17 17:28:10)
Çok sık kullanmam gereken bir şey değilse yanıma almıyorum. Gereksiz yük oluyor ayrıca. Gittiğim yerde en küçük boy ve mümkünse 100 ml'den küçük paketlerde diş macunu, deodorant vs. alıyorum.

  • razvan rat  (07.07.17 17:30:27)
Parfum orijinalse ve 100ml ustuyse doldurma parfumculerden bos sise alip ona doldurabilirsin. Digerleri icin de ya burdan giderken seyahat boyutunda kucuk dis macunu sampuan (hatta dus jeliyle 2si 1 arada olanlari da var) aldigim oluyor. Boylelikle yerden ve yukten kazaniyorum.

  • finsidigi  (07.07.17 22:24:20)