Kedim kertenkele yedi

Annemin yazlığına getirdik bunu tatil yapsın diye. Apartman yasantisindan sonra bi coştu bu tabi. Az once ufak bir kertenkele bulmuş balkonda alamadım önünden, ben müdahale edene kadar çıtır çıtır yedi zavallıyı. Bir şey olmaz dimi? Kediye yani. Kertenkeleye olan oldu zaten. Rip.

birşey olacak olsa yemezdi :) kediniz gaplana dönüşmüş biraz.

  • Tears of Devil  (07.07.17 11:27:15)
Kedi kendi özbenliğini yitirmemiş demek ki korkacak bir şey yok, kedinin olayı bu.

  • angelus  (07.07.17 11:29:29)
bir şey olmaz.
leopar timsah yediğine göre, kedi hayli hayli yer kertenkeleyi.

  • seyduna6687  (07.07.17 11:33:09)
selam possum ^.^ kedi mini bir predatör, elbette yiyecek, dün bizimki evde bir tane uğur böceğiyle oynuyordu, "kızım yazık bırak hayvanı" diyerek elimle alayım dedim geldi pati attı bana "lan o benim avım ne elleşiyorsun?" der gibi, yani normal, afiyet olsun.

  • devorgilla the gunslinger  (07.07.17 11:44:04)
Bizimki bahçeye çıktığında hep bulup yiyor, bize de getirip ikram ediyor sağolsun:)

Bir şey olmadı şimdiye kadar.
  • peggy  (07.07.17 11:44:45)
en en kötü biraz midesi bozulur iki gün uyur geçer

  • argent dawn  (07.07.17 12:00:57)
Hiç bir şey olmaz, hayvanın avlanma içgüdüsü ortaya çıkmış. Eğer iç parazitlerini düzenli yaptırıyorsan hiç korkma.

  • Dr_Stat  (07.07.17 12:10:15)
bizimki habire balkona getiriyor, fare, kertenkele, akrep, böcek, allah ne verdiyse.
iki defa ağzından canlı fındık faresi kurtardık ama her zaman başarılı olamıyoruz.
avlanma içgüdüsü o, bünyesine zararlı olsa yemez. kaç akrep yedi belli değil.
getirmesi de, göstermek içinmiş, okuduğumuz kadarıyla..."bak böyle avlanacaksın" diye yol yordam öğretiyormuş.
  • cedilla  (07.07.17 12:26:33 ~ 12:46:13)
Ekmegini tastan cikariyor. Adam gibi adam.

  • condom kurşunu  (07.07.17 13:02:21)
Heyt be aslan parçası :) hiç bir şey olmaz.

  • neferkitty  (07.07.17 13:04:55)