servis ekibi için sim kartlı tablet önerisi

selam

yaklaşık 20 kişilik bir teknik servis ekibim var. ekip ağırlıklı sahada bazen de şirket içinde çalışıyor(tamir uygulama vs.)

bir servis yazılımı satın aldık ve mobil kullanabiliyoruz. uygun yollu sim kartlı bir tablet arıyoruz. amaç internetten takılmak değil müşteride iş bitince hemen formunu doldursun ve pdf çıktı ekranında kalemle müşteriye imza attırsın. piranha aristo modelini buldum ucuz da "lan o tam hurda" derseniz başka şeylere yöneleyim

3g için operatörlerin kendi tabletleri oluyor. hat satma derdine tableti uyguna veriyorlar.

  • orpheus  (06.07.17 11:24:46)
mantıklı yatırım ve gidişatın intihar noktası piranha aristo; samsung tab serilerinden düşük özellikli lakin uzun kullanım sunacak modellerine yönelin derim. He para babası olsak apple mini retina ile başla derdik sen de sormazdın o da var.

  • kaosu  (06.07.17 11:25:17)
ipad 2017 alın. Müşteri karşısına piranayla çıkmayın. En kötü galaxy tabs 2 ya da 3 alın.

  • shenergy  (06.07.17 11:30:08)
asus zenpad bakabilirsin, kırdırırsan telefon olarak da kullanılabiliyor.

  • kimlanbu  (06.07.17 11:38:16)
bizimkiler gerçek anlamda sahada oldukları için panasonic toughbook kullanıyorlar

  • argent dawn  (06.07.17 11:40:28)
bu sene itibariyle herkes şahsi hattını kullanmaya başladı çünkü kurumsal tarifeler resmen kucağa oturtuyor. o yüzden taahhütlü hat işine giremeyiz. yalnız ikiz sim card diye bişe varmış galiba tablette de kullan hattını diye onu araştıracağım.

müşterinin karşısına çıkmalık bir durum yok aslında. mevcutta servisçi şirkete gelip sisteme veri girmekle uğraşıyor. bizim amacımız işemrini atadığımız görsün gitsin işi yapsın tabletten yazılımla veriyi girsin imzayı çaksın hem servera hem de müşteriye göndersin bitsin. o yüzden çok afilli bir cihaza ihtiyaç yok pili dayansın sim kartı olsun yeter
  • KidLazer  (06.07.17 11:49:21)
Samsung galaxy tab 3 alın fiyatı fena değil ama simkart kullanabilmek için root gibi birşey yapmak gerekiyormuş zor bir şey değil bilen birine yaptırırsını.

  • bayc  (06.07.17 12:34:25)