Sözlük formatı hakkında

Uzun zamandır girmiyordum bi bakayım dedim, sözlük olmuş sana inci. Format falan bunlar iptal mi oldu? Şikayet linkinden iletişim sayfası açılıyor. İspiyonculuk için lisans mı almak gerekiyor? Ben mi yanlış biliyorum yoksa örneğin "mesleğinin adını söylemeden anlat" başlığı altındaki tüm entrylerin silinmesi gerekmiyor mu? Diğer başlıklar da çok farklı değil, tümü şikayet edilse bile sırf şikayetleri kontrol etmeye moderasyon yetmez.

format falan yok. ispiyonculuk da kalktı. moderatör diye bir şey de yok artık. sadece hukuki sorun oluşturabilecek şeyleri şikayet edebilirsin şikayet sayfasından. kanzuk'un şirketindeki avukatlar bakıyor şikayetlere hukuki açıdan sakıncalıysa işlem yapıyorlar. onun dışında format filan kimsenin umrunda değil artık.

  • rotten head  (05.07.17 21:43:39 ~ 21:44:38)
hukuki olarak uygun olsa da spam veya flood gibi içerikler de siliniyor. ama "şu entry'ler silinir" gibi bir kural listesi, veya bir "doğru entry rehberi" yok bildiğim kadarıyla.

  • celeron 300a  (05.07.17 21:45:07)
Vay anasını. Kapsülden çıkmış gibi oldum. Ne kadar oldu peki bu ispiyonculuk kalkalı?

  • erci  (05.07.17 21:48:08)
2012'de moderatörler gitti, 2014'te ispiyon olayı kalktı.

  • rotten head  (05.07.17 21:54:54)
Benim fark ettiğim üzere entry silme bile çok nadir. Direkt uçuruyorlar. Sırada bekleyen çok nasılsa.

  • dissendium  (05.07.17 22:01:18)
Sözlük malesef brezilya hapishaneleri gibi oldu.

bkz: youtu.be
  • binder dandet  (05.07.17 22:04:24)