ileri seviye ingilizce biliyorum, iş bulamıyorum yardım!

merhaba arkadaslar. ege üniversitesi amerikan kültürü ve edebiyatı mezunuyum. ileri seviye ingilizcem var, kariyer.net ten basvurdum fakat durumlar belli biliyorsunuz pek geri dönüş olmuyor. zamanında param olmadıgı için formasyon da almamıstım ögretmenlik yapmak istemiyorum.

host olmayı istiyordum fakat hiçbir hava yolu şirketi geri dönüş yapmadı. size sormak istediğim var mı bana göre bir iş sizin bildiğiniz? cv'me katkı sağlayabilecek? izmir, istanbul hatta samsun da olur calısabileceğim yerler. yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

Firmaların satın alma, satış pazarlama bölümlerine başvurdun mu? Bazen çok bilgi istemeyen pozisyonlar olabiliyor. Benim bi tanıdık çok iyi ingilizce almanca biraz da fransızca biliyordu alakasız bi fabrikaya ihracat bölümüne girmişti.
Bunun dışında ihracat ithalat gümrük firmaları var onlara da bi bak.

  • [GODDARD]  (05.07.17 19:10:35)
Senin gibiler dururken ABD büyükelçiliği'ne orman müh. mezununu neden işe alırlar anlamam. Başka bir arkadaşım da aynı bölümden mezundu, çok sıkıntı çekti ama şimdi öğretmen TED Üni'de ve çok rahat.

  • geçerkenugradım  (05.07.17 19:34:01 ~ 19:46:01)
Host olmak için başvuru zamanlarını takip etmen lazım. Bazen açılıyor ve sayısına göre oldukça iyi alım yapılabiliyor. O dönemlerde girmemek için bir sebep yok ama alım dönemi değilse dönüş olmaması moralini bozmasın çok normal durum.

  • Nature Works  (05.07.17 19:38:57)
Sondaki kutucuktan Okutman kısmını seçerek bir bak
yoksis.yok.gov.tr

  • snowman  (05.07.17 20:17:30)
Yabanci musterilere hizmet verebilecek, ingilizce bilen cagri merkezi calisanlari iyi para kazaniyor diye biliyorum. Biraz arastirabilirsin.

  • hrskrs  (05.07.17 21:28:31)
İthalat-ihracat kursu almayı düşündün mü?

türkiye dış ticaret vakfı. araştırınız.

Ama dış ticaret çok..nasıl desem.. sıkıntılıdır.
  • binder dandet  (05.07.17 21:56:51)