Taksim-Kocaeli Üniversitesi Ulaşım

pazartesi,salı ve çarşamba günleri saat 1'den 5'e kadar dersim var, bu saatlere uyacak şekilde git gel yapabilirmiyim? yapabilirsem seçeneklerim neler?

Kocaeli harem 1.5 saat. Harem Üsküdar 10 dakika. Üsküdar Yenikapı 15 dakika. Yenikapı taksim 15 dakika. Yani 2 saat 10 dakika ediyor.
Bunun dışında hakemden Üsküdara ya da Kadıköye gidip oradan vapurla Karaköye geçebilirsin. Karaköyden sonrası kolay. Bu da aşağı yukarı aynı saate geliyor.
Bir de kadıköyden Beşiktaşa gidip oradan otobüsle taksime geçebilirsin. Üçü de aşağı yukarı aynı saatler. Ama ilk seçenek bence daha iyi otobüse binmemiş olursun. Git gel yapacağına göre 4 saati geçiyor yolda geçen süre. Çok zor olur. Ucuza ev veya yurt bulmaya çalış bence. Sanırım yaz okulundan bahsediyorsun kykda kalabilirsin sanırım. Bir araştır. Onun dışında da ev arkadaşı arayan insanlar oluyor onlara bak ama baştan söyle şu kadar kalacağım diye. Kolaylıklar dilerim.
  • bayc  (05.07.17 15:38:47)
@bayc 3gün gideceğim haftada zaten 1 ay sürecek o yüzden çok sıcak bakmiyorum orda eve çıkmaya.12 kere 4 saat yol çekeceğim yani teşekkür ederim cevap için.

  • valkin rockefeller  (05.07.17 16:25:33)
izmitten üniversiteye çıkmak da 20-25dk sürer toplu taşımayla (arabayla 10dk) onu da ekleyin. ama toplu taşıma kullanacaksanız saatlerin çakışmaması vb. yüzünden yolculuğunuz mutlaka uzayacaktır

  • argent dawn  (05.07.17 16:28:15)