[]

yavru kedi ve annesi

apartmanın önünde 2 yavru kedi ve de anneleri var. anne baya çelimsiz ve yavrular ki kardeş olduklarını düşünüyorum aralarınds boyut olarak fark var. biri diğerinin 2 katı.

snne kediyi besliyorum ve o sırada yavruyads veriyorum ama anne yavrunun yemesine izin vermiyor. daha büyük yavru kaparsa anne ses çıkarmıyor ama çelimsizin yemesine izin vermiyor direk kendi yiyor.

bu anne kedi neden böle yapıyor ? çelimsizi gözden çıkardı mı yoksa kendi yiyip beslenip çelimsizi mi emziriyor. her iki kediyi de anne göbeğinde de görüyorum

 
@cureforlove peki göbeğinde yatırıyor ama emzirmek için ? emziriyorda sanırım ?


  • oscar  (04.07.17 23:21:43) 
bir veterinere danış istersen. eğer annesi bakmazsa bırakma kendi başına. yaşayamaz. al götür dicektim de annesi bakıyorsa ayırmak da doğru olmaz. bir süre izle başka yere gitmezse. hatta al hepsini yer varsa bahçeye, görebileceğin bir yere falan koy.


  • black mamba  (04.07.17 23:28:08 ~ 23:28:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.