DSG Şanzıman

Merhaba yolların usta şöförleri, bilimeyen ara yolların fatihleri, sanayi sitelerinin, tamirhane köşelerinin müdavimleri ve parıltılı oto showroomların aranan yüzleri. 5-6 sene öncesinin DSG sorunları hepimizin kulaklarının aşina olduğu birşeydi. Son zamanlarda sanki pek duymuyorum yada belki de alıştık.

Ne oldu son tahlilde bu şanzıman sorunsuz hale getirildi mi ? DSG li Fabialar bana göz kırpıyor ama ben güzel bir kızın ağına düşürmeye çalıştığı masum delikanlı gibi gözlerimi kaçırıyor adeta kendimi CVT şanzımanlı bir asya dilberine saklıyorum.

Düzeldi mi ?

Tam sayılmaz. Hava ısınınca ya da çok dur kalklaa şanzıman ısınınca kararsızlaşmaya başlıyor.

  • heritage  (04.07.17 20:15:46)
Kararsız kurarsız çok da şey değil yani. Kavrama cortladı elinde kaldı 2 de titredi hop 5000-10000 masraf işleri bittiyse oda birşeydir.

  • fyodor dostoyevski  (04.07.17 20:24:09)
  • Lim5  (04.07.17 20:25:44)