[]

Şaraptan Anlayanlar Tavsiye

Çok fazla pahalı olmayacak şekilde beyaz şarap arıyorum. Yurtdışında yaşıyorum o nedenle türk şarabı önerilerinizi pek bulamam sanırım.

Sert, yüksek alkollü, içimi zor şaraplar pek tercih etmiyor eşim, ben de pek şarap insanı değilim. O nedenle zaten soruyorum.

Geçen hafta 3 monkeys aldım beğendi ama ucuz bir şaraptı.

Evvelki hafta alman ekologica alman yapımı aldım bi tane sert geldi biraz.

Evet önerileri bekliyorum:)

3monkeys
s-media-cache-ak0.pinimg.com

Ecologica
static.systembolaget.se

 
chardonnay zaten sert olur. sauvignon blanc bak. marka değil de üzüm çeşidine bakarak karar ver. beyaz şarapta en sert chardonnay olur benim bildiğim.


  • bohr atom modeli  (04.07.17 17:13:58) 
Riesling bence


  • beriberi  (04.07.17 17:33:38) 
cotes du rhone güzel ucuz şaraptır.


  • mikahakkinen  (04.07.17 17:57:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.