Balayında neden deniz, okyanus kıyıları?

Ha? Neden? Yani ben suya en seksi bikinimle girmeden geçireceğim bi tatil yeri ayarlayınca ne oluyor?

Tatil = deniz güneş

  • [GODDARD]  (04.07.17 13:58:33)
denize isemek cok zevkli.

ehm... rahat yerler oluyorlar...
  • e haliyle  (04.07.17 13:58:47)
Öyle bir şart olduğu nereden çıktı?

  • peggy  (04.07.17 14:01:23)
bana kalsa tüm senemi +30 derece olan sıcak ve denizli memleketlerde geçiririm.
deniz güneş iyidir ama zorunluluk olduğunu sanmıyorum balayı için :D
gönlünüzden ne geçiyorsa orada tatil yapınız.
  • demoniclewinsky  (04.07.17 14:05:57)
Demek ki öyle seviyorlar. Bir zorunluluğu yok ki bunun. Kim nasıl tatil yapmak istiyorsa öyle yapar. Bizi de çok ilgilendirmez sanırım insanların tercihleri.

Siz deniz tatili istemiyorsanız gitmezsiniz, olur biter.
  • fraise  (04.07.17 14:11:02)
Kim ne seviyorsa ona gore gidiyor balayina. Ben de orayi burayi gezmekten farkli bir sey yapmak adina ilk kez otel tatili yapmaya karar verdim mesela.

  • stavro  (04.07.17 14:21:17)
Özellikle düğün yapan çiftler için bu süreç, hem fiziksel hem maddi hem de manevi anlamda çok yorucu ve yapratıcı oluyor. Hemen düğün sonrası gidiliyorsa da, kavun kapruz gibi yatılacak keyif tatili istiyor insanlar.

  • kint  (04.07.17 14:30:56)
öyle bir şeyi hiç duymadım. ben olsam hayatta denize gitmem öyle özel bir plan için. zaten denize girmeyi sevmiyorum.

  • bohr atom modeli  (04.07.17 14:30:59)
denizde sevişmek?

şaka bir yana deniz güzeldir; denizsiz tatil olmaz diyenlerdenim.
  • fragile lady  (04.07.17 14:36:21)
Denizsiz tatil olur diyenlerdenim, hatta daha iyi olur diyenlerden.

  • ugrcn  (04.07.17 15:05:29)
isteyen istedigini yapiyor bence.

  • kassiopeia  (04.07.17 15:09:58)
bence düğün süreci o kadar yorucu geçiyor ki evli çift kendini her zaman gidemeyeceği bir yere giderek şımartıyor. okyanusa veya bahamalara gitmek her zaman aklına gelmez, balayı biraz da bahane oluyor.

  • part time pollyanna  (04.07.17 15:15:19)
Tercih meselesi

  • mutlusismankedi2015  (04.07.17 15:37:45)