bu sorum beylere

arkasindan ağladığınız kadınları unuttunuz mu, yoksa hep içinizde bir yerlerdeler mi?

ilk aşkım hala aklımda,onun kadar özeli o kadar güzel hissettireni olmadı olamadı.evlendi gitti ama onun adına çok mutluyum çünkü mutlu görünüyordu.güzel hatıralar bırakanlar hep hatırlanır en azından ben hatırlıyorum

  • mukon  (04.07.17 13:28:03)
Unutamadigim hicbir sey yok:) Bir yerlerde kalma olayi yok.

  • stavro  (04.07.17 13:31:25)
Unutmuyorum ben ama icimde bir seyler kalacak kadar degil. Mesela konusmadigim eski sevgililerimden biri gelse su an konusmak istese konusurum, naptin nettin hayatinda benden sonra diye. Ama tekrar bi iliski veya sevme gibi bi durum yok.

  • Kamyoncunun vitesi  (04.07.17 13:34:33)
arkasından ağladıklarımı unuttum da ağlamadıklarımın çok çok az da olsa kırıntıları var hala. beş para etmez olduğu aklıma geliyo. onları da süpürüyorum zaten.

  • zirrealist  (04.07.17 13:35:41)
mozart +1

  • reactionic  (04.07.17 13:37:03)
iyi insanların hiç birini unutmadım. bunun dışında o dönemde çok bağlandığımı düşünsem de dengesiz olanları unuttum. hatırlamaya çalışınca sanki o olayları ben yaşamışım gibi değil de. bir film izlemişim ya da biri bana anlatmış da oradan hatırlıyor gibi hissediyorum.

  • orpheus  (04.07.17 13:45:48)
Zamanla nasırlaşıyor duygular.

  • [GODDARD]  (04.07.17 13:59:22)
ağladığım kadın olmadı arkasından ama unutulmayacak şey değil. hatta bana kalırsa çok basit bir şey.

  • bohr atom modeli  (04.07.17 14:06:22)
hayir unutmadim, evet icimde.

  • eriksatie  (04.07.17 14:08:53)
6 yıldır unutamadığım biri var benim. Her gün düşünmesem de aklıma gelir ara sıra. Özellikle ondan sonra takıldığım hemen hemen her kızda "terk edip gitmeseydi keşke, şimdi ne kadar saçma sapan insanlarla muhatap oluyorum" diye düşünüp küfrederim bol bol.

  • Crowley  (04.07.17 14:11:27)
erkek misin onu da bilmiyorum hacı diyeceğim.

Hacı valla bu gece rüyamda gördüm. gittim onu bir de akrabamla tanıştırdım.

abla, bak bu sevdiğim kız x
x, bak bu da yyy ablam.

tabi abla, iptal. ne yapıyor lan bu diyerek bana bakıyordu. hahaha.

gerçekten gamsızlık var mı bilmiyorum ama ben gamsız değilim. ilki mantıklı sebepe dayansa da ikinci mantıklı bir sebebe dayanmayan bir terk ediliş yaşadım. hala sanki berabermiş gibi saygı duyuyorum kendisine.

uzun yıllar sonra arkadaşlarımla gezerken görmüştüm o da arkadaşlarıyla geziyordu. arkadaşlarım onun okulundan olmalarına rağmen onlar tanıyamamışlardı ben tanımıştım. sanki uzun yıllar önce aşık olduğum gibi içim kıpır kıpır olmuştu. ama bitmiş bir ilişkiydi sonuçta. biten bir ilişki kurtarılmaz.
  • blue eyes white dragon  (04.07.17 14:19:19)
unutmak denen olay bünyede yok.
ama değişen şu; önceleri akla gelince bir hüzün oluyor zamanla ya skmişim geçmişini diyorsun ve sonra sonra iyice duyarsızlaşıyorsun.

  • seyduna6687  (04.07.17 14:24:39)
arkasindan en son agladigim kadin hala baya icimde. ama ondan onceki agladigim kadinlari hep unuttum, hicbirini unutmak bu kadar uzun surmedi.

sanirim, yeni guzel bir iliskim oldugunda da bunu unuturum.
  • i drive the hearse  (04.07.17 14:26:45)
gerçekten sevdiklerimin hepsi içimde ama adını hatırlamakta zorlandıklarım da var. Kimisinin ilk buluşmadaki kıyafetini, sevdigi parfümü, bakışını hala hatırlarım

  • mirty  (04.07.17 14:31:34)
unutmayacağım. unutamam zaten.

ama alışacakmışım. öyle diyorlar..inanayım mı?
  • qazaqwsx  (04.07.17 14:49:52 ~ 14:50:21)
unuttum hatta yüzlerini hatırlamıyorum. yarın öbür gün karşılaşırsam tanımam bile. ama yaşadıklarımı asla unutmadım. her kötü şeyin bir artısı oldu hatta.

  • trajikomix  (04.07.17 15:14:16 ~ 15:14:59)
unuttum. çok oldu hem de.

  • Fusha  (04.07.17 15:33:21)
Kimsenin arkasından ağlamadım. Direkt unutuyorum zaten.

  • arnold schwarzeneger  (04.07.17 15:38:14)
Agliyorum hâlâ, aklimda ve hep oyle olacak.
Aglama dediysem ziril ziril bir sey degil. Aklimda hep, seviyorum hâlâ ve cok ozel benim için.

  • runagain  (04.07.17 20:05:33)