Word Adres Mektup Birleştirme

Herkese İyi Günler;

Excel deki bir tabloyu kullanarak word de mektuplar hazırlıyorum herşey yolunda ve sorunsuz ancak excelde 13.642,26 olarak görülen veri word e 13642,266666689 olarak geliyor. gelen dosyayı biçimlendirmek için ne yapmak gerekir. yaklaşık 3000 adet mektup olduğundan elle düzeltmek çok zor.

şimdiden teşekkürler

yukarıyuvarla formülüne bir göz atın. 2 haneye yuvarlayacak ve öyle kullanacaksınız. Böylece düzgün görünür.

  • ozdek  (18.01.10 10:24:30)
Emin olmamakla beraber, denetim masasındaki bölge ve dil seçenekleri aplikasyonunun sayılarla alakalı bir sekmesi var oradaki dalgalarla oynayarak bir şeylere ulaşman mümkün diye düşünüyorum.

  • UnholyRage  (18.01.10 10:24:32)
denetim masasından herşey normal gözüküyor yani istediğim gibi yazmış sayıyı. Excelde number bin ayırıcı kullan ve ondalık iki hane göster seçili ancak worlde böyle bir ayar bulamadım

  • zengec  (18.01.10 10:27:51)