[]

Netflix alınır mı?

Bulunduğum yerde internet hızlı ve kota sorunu yok. Tivibu, Dsmart ve Digiturk istemiyorum. Uydu ıvır zıvırla dolu. Çocuk programları var mı netflix'te türkçe? Normal TV de izleyebiliyor muyuz? Çok mu soru oldu?
 
şahsen çok şahane içeriklere sahip olmadığını düşünüyorum.
normal tv yok, hatta tv kavramı yok.

internetten film izliyorsun ya işte bu para vererek izlediğin versiyonu:)
reklamsız. dublaj, alt yazı vs. sorunu yaşamadan görüntü kalitesi iyi olan film izleme sitesi.

2 ayda tüm içerik benim için bitti.

ilginç şeyler yok diyemem belgeseller ve netflix dizileri güzel ama uzun ömürlü değil.

1 ay ücretsiz deneme yap, vakit geçer:)
  • qxgviper  (03.07.17 17:07:20) 
çocuk programları var ama ne kadar ver ben bilmiyorum. uzun vadeli bir çözüm değil bence bu ülkede. yeni içerikler çok geç düşüyor (filmleri hariç filmler de ayda yılda 1 doğal olarak).

dizilerde buradaki o digiturk falan sayesinden bu geç gelme olayı var. son sezonlar hep olmuyor bu telif savaşları yüzünden.

normal tv yok. bu öyle bir şey değil. seçip izliyorsun.
  • tuzumkuru  (03.07.17 17:09:32) 
İlk ay ücretsiz. Kendin deneyip karar verebilirsin.

Şahsi fikrim 4 kişi olmadıkça satın almak mantıklı değil. İçerik şu anda çok zayıf. Doğru dürüst film yok. Güzel diziler de hemen bitiveriyor.
  • himmet dayi  (03.07.17 17:15:36) 
Bence alınır ama beklentilerine bakılırsa senin seveceğin tarzda değil pek.

Kendi belirlediği içeriği sunuyor sana ve bu içerik çok kısıtlı. Bir ay deneyip bak bence.
  • fragile lady  (03.07.17 18:23:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.