ayedaş-elektrik-üzere alma

selam kiraladığım evin elektriğini üzerime alıcamda , tamam kira sözleşmesi,nufus cuzdanı fotokopisi de,

bide abone numarası diye bişeyvar, emlakcı netten sorgulatıp fatura eski kiracının borcu olmadığına dair bi çıktı alıp vermişdi, üzerinde eski kiracının adı olan bide abone no yazan bi şey,

şimdi bu abone no evinmi ,eski kiracınınmı , yani abone numarası ewe mi , kiracıyamı veriliyo , kısaca götürmem gereken numara bumu ?

Başka bişey götürmem lazımmı ?

ha bide bu öğleden sonra gidicem ne kadar sürerki bileniniz varmı ?

sonsuz teşekkürler sevgili seyşelliler

elektrik açıksa ve kullanıyorsanız hiç bulaşmayın. borcundan dolayı kapalı olabilir onu ödeyin açılır. üstünüze alırsanızz tonla dert. abonelik kapatılmamışsa sakın diyeyim.
gerçi cezası da var bunun ama uygulayan kim.

  • ozdek  (18.01.10 10:26:47)
bir adet kira sözleşmesi. bir de sayaç numarası ile (sayacın üzerinde yazan bütün sayıları bir kağıda yazın mesela hangisi diye düşünmekten kurtulursunuz) 10 dakikada üzerinize alabilirsiniz.

  • oldboy  (18.01.10 17:49:05)