otomatik twit atacak site

google ile bakındım biraz ama tam aradığım gibi bir şey bulamadım.

benim istediğim şu:
diyelim ki 100 tane twit giricem listeye. bu listeden rastgele birini belirlediğim aralıkta twit olarak atacak hesabıma. günde bir ya da 6 saatte bir filan.

bulduklarım hep tek bir twiti belirli aralıkta atma ya da belirli tarihte atma falan yapıyor. şöyle listeden rastgele seçip atan bulamadım bir türlü.

nasıl yapılır fikri olan var mı?

İstediğin kriterlere en yakın program Tweetdeck.

  • angelus  (01.07.17 22:53:49)
baktım şimdi de hiç aradığım gibi bir özellik yok ya da ben bulamadım. zamanlı twit var ama sadece 1 tane tarih belirliyoruz o kadar. günde bir ya da 6 saatte bir deme imkanı yok ayrıca asıl aradığım özellik olan liste verip oradan rastgele seçmesi gibi bir şey hiç yok. sadece bi tane twiti şu tarihte at diyebiliyoruz o kadar.

  • rotten head  (01.07.17 23:09:05)
hootsuite'e bak.

  • efreet sultan  (01.07.17 23:17:50)
Belirlediğin saatlerde belirlediğin kadar tweet atabiliyorsun ama gönderilecek tweet'in saatini tarihini sen belirliyorsun o saatlerde atıyor, programın kendisi listeden seçip göndermiyor, seçen bi program var mıdır çok emin değilim.

  • angelus  (01.07.17 23:19:36)
programlama biliyorsan

github.com yanına da biraz scripting
  • celeron 300a  (02.07.17 00:54:46)