[]

Romanyaya Giden Var mı?

Varsa nereleri gezmeyi ne yapmayı tavsiye edersiniz, birinci elden tecrube duymak her zaman iyidir..
 
araba kiralayıp dolaşma imkanınız varsa transilvanya bölgesi güzel. braşov ve oradaki castelul bran (aka. drakula'nın kalesi), sighişoara, karpatlar'ı geçen transfagaraşan yolu güzel yerler. kuzeyde cluj'a gidilebilir, öğrenci şehri. bükreş'te zaman geçirilecekse de herastrau park'ı ve yanındaki village museum'a gitmemezlik etmeyin.


  • tepedeki psychedelic adam  (01.07.17 20:26:39) 
konaklamayı nerede nasıl yaptınız, kendi arabamızla gıtmek bır sorun teskıl edebılır mı, polıs rusvet hırsızlık vb acılarından...


  • halanne  (01.07.17 20:36:18) 
buradan arabayla gitme meselesini bilmiyorum. oradan araba kiralamıştık. hatta dönüşte uçağa yetişmek için biraz hızlı gidip ceza da yemiştik. öyle rüşvetlik bi durum olmadı. hostelde kaldık.


  • tepedeki psychedelic adam  (01.07.17 20:58:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.