[]

Uzun Süreli Seyahat Sağlık Sigortasının Vizeye Etkisi

Merhaba,

Vize başvurusu esnasında seyahat sağlık sigortasını örneğin 1 yıllık yaptırsam, diğer tüm faktörlerin yanı sıra vizenin uzun süreli çıkmasına katkısı olur mu, yoksa etkisiz eleman mıdır?

Schengen için soruyorum.

Teşekkürler.

 
artı etkisi olmaz eksi olur. 1 yıllık vize için her şartı karşılıyorsan ama sigortan kalış sürenden azsa vize alamayabilirsin. öte yandan 1 yıllık vize için eksik evrağın ya da şüpheli durumun varsa isterse 10 yıllık sigortan olsun fark etmez; şüphelerini azaltacak ya da vermemelerini engelleyecek bir faktör değil.


  • Bruce  (01.07.17 15:07:44) 
yaptırman gerekiyor zaten. kalacağın süre boyunca yaptır gerisi bizi ilgilendirmez modundalar. yani sadece seni koruma altına alıyorlar bence. etkisi olmaz.


  • nemo problemo  (01.07.17 15:08:30) 
gunde onbinlerce dokumana bakiyor. o kadar detayli bir cikarim yapmazlar.


  • mayeskuel  (01.07.17 15:40:56) 
etkisiz diyor herkes ama o kadar masraf yapıyorsun, 30-40 lira fazla ver gitsin,


  • michael_knight  (01.07.17 19:49:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.