Boy ve guzellik iliskisi

simdi sorum hem bayanlara hem erkelere ama daha cok bayanlara olayı basitlestirmek gerekirse partner secerken boyu uzun ama yuzu vasat birini mi yoksa yuzu guzel boyu normal birini mi tercih edersiniz.yoksa ikisinide degil cuzdanı siskin olsun mu dersiniz?

bir erkek olarak hala bu sorunun cevabını bulamadıysan bışey demiyorum arkadaşım sana. napolyonun kemıklerı sızlamıstır, taklalar atıyordur mezarında sımdı...

  • sos  (17.01.10 21:26:16)
erkek oldugumu nerden biliyorsun..neyse konumuza donelim..

  • bluewhale  (17.01.10 21:27:18)
1.80 boyunda bir bayan olarak cevap veriyorum: uzun boylu erkek kesinlikle. zaten erkeklerin birçoğundan uzunum, kısa boylu erkekle çıktığım zaman kendimi onun ablası gibi hissediyorum. kısa boylu bi erkekle bir daha hayatta çıkmam.
yüzü vasat olsun, yeter ki uzun boylu olsun.

  • black sabahat  (17.01.10 21:29:18)
Bir kadın olarak kendimden uzun boylu olanını tercih ederim, eğer kısa olarak tabir ettiğiniz benden uzunsa tabi ki uzun boyluya göre yüz güzelliği de olduğu için onu tercih ederim ama yok benden kısaysa, 1cm bile olsa, uzunu tercih ederim, tabi ille de tercih yapmak zorundaysam, yok değilsin derseniz, hiçbirini tercih etmem, hem uzun hem de yakışıklı olanlar var kardeşim boş yere niye onları seçeyim, aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık durumu.

  • yokkii  (17.01.10 21:33:49)
uzun boyluysa çok yakar

  • obez kirpi george  (17.01.10 21:41:50)
öncelikle önemli olan iç güzelliği.
sonralıkla uzun boylu olsun, geniş omuzlu olsun, kaşlı, gözlü, döşü kıllı olsun.

  • leylak sarabi  (17.01.10 21:49:04)
erkek kadından uzun olmalıdır en az 10 cm.

  • dr.faust  (17.01.10 22:13:12)
Uzun boy her zaman tercih edilir bence. 190 boyumla, sunduğun alternatifler arasından uzun boylu kızı tercih ederim. Ayrıca kızın uzun olduğu çiftlere de gıcık olurum :)

  • antidote  (17.01.10 22:44:24)
yuzu guzel boyu normal birini secerim.

  • kayranin kedisi  (18.01.10 00:03:57)
öncelikle gözleri güzel olsun,anlamlı baksın ve tabikide uzun boylu olsun.uzun boylu erkekler kadına güven duygusu veriyo..

  • gamotik  (18.01.10 00:10:42)
ne güzel tercih ediyorsunuz öyle seçici cinsler sizi. kalbe bakmayı düşünen var mı aranızda?
benim cevabım: insan olsun.

  • guess  (18.01.10 00:11:10)
ya herkes ne kadar uzunmuş, en kısa ben miyim burda, 161 lik boyumla ne tercih edebilirim ki ben, yüzü güzel erkeği tercih ederim, boyu uzundur zaten benden, yok kısaysa direk uzaklaşırım çünkü ilköğretim öğrencisi olabilir :)

  • pinking of you  (18.01.10 00:25:28 ~ 00:30:32)
1. 90 boyum var çok ekmeğini yedim : ) ama yüzüm de güzel yani kıyas yapamıycam o yüzden ama boy ort. 150 olduğu bi ülkede uzun boy iş yapıyor...

  • letranger  (18.01.10 00:45:21)
uzun boylu erkegin oncelikli olarak avantaji sudur: kalabalik icinde dikkat cekmesi.

soyle bir ornek vereyim. normal bi grupla disari ciktigimda (boy ortalamasi 170-180 arasi) uzun kaldigimdan dolayi ciddi anlamda odak noktasi oluyorum (bunu baskasi yazsa g.tu kalkmis derdim kesin)

ancak 2 basketci arkadasimla disari ciktigimda (biri 193 digeri 197) insanlar bi garip bakiyorlar bize. ve girdigimiz ortamda direkt olarak tum dikkatler bizde oluyor.

sozum o ki ilk bakista adamin beyni ne kadar bosta olsa boy onemli evet.
  • buyerson  (18.01.10 01:21:33)
erkek hem uzun hemde yakışıklı olacak arkadaş :)))

  • thebitterend  (18.01.10 09:10:38)
uzun boy (yüz de güzelse bonus)

  • merry shelly  (18.01.10 14:24:50 ~ 14:25:56)
görecelilik mevzuu.
ben bir kadın olarak uzun boylu olmayan erkekleri tercih ederim. (kendim kısa olduğumdan değil, ortalamanın üstünde boyum var.)benimle aynı boyda ya da biraz uzun olması benim için uzun boylu olmasına yeğdir. ama pek çok kadın da yanında uzun boylu erkek olmasından ekstra bi keyif alır. sanırım çoğunluk için uzun boy tercih sebebidir.

  • cereal killer  (18.01.10 18:33:26)