Sıcaklar çok fena korunmak için neler yapıyorsunuz?

Taktikleri yazın herkes birbirinden sebeplensinler.

eski bir laptop soğutucusundan vantilatör yaptım ben, fayda etmez diyordum da beklediğimden iyi çıktı.

  • attirmayin makedonun kafasini  (01.07.17 00:37:13)
Acik havaya cikmiyorum mumkun oldugunca.

  • stavro  (01.07.17 01:01:36)
60 derece urfa sıcağında su içip günlük hayata devam ediyoruz. Ama klima candır.

  • iddaaci  (01.07.17 01:16:00)
Dışarı çıkarken şapkamı ıslatıp çıkıyorum. Evden çıkmadan ince bir şalı ıslatıp buzluğa koyuyorum. 10 dk soğuyunca boynuma sarıp çıkıyorum. Sokakta çeşmeler var bizim şehirde. Sık sık şapkamı ve şalı ıslatarak yürüyorum. Yanıma da donmuş şişede su alıyorum.

  • curukturpkokusu  (01.07.17 01:25:16)
Korunmuyorum. Doğallıktan yanayım. Sıcağı sıcağına hissetmek lazım, terlemek lazım, terlerin karışmskflfdnsnsndk

  • [GODDARD]  (01.07.17 03:04:36)
2 günde bir duş alıyordum şimdi her akşam alıyorum. Ayaklarıma soğuk su tutuyorum. Çok fazla hareket etmiyorum böylece vücut ısısından tasarruf ediyorum. Bol su içiyorum. Birde sabır çekiyorum çünkü tam bir kış insanı olarak bu sıcak beni çileden çıkartıyor.

  • powerpufgirl  (01.07.17 03:15:59)
Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmıyorum, güneş kremini de ihtmal etmiyorum.

  • pike  (01.07.17 10:13:20)
Güneş altında çalışıyorum yani kaçışım yok. En iyi önlem limonlu su, sıcakla uçan tansiyonu düşürüyor. Serinlemek içinse yapabilecek hiçbir şeyim yok :)

  • kaledekiyalnizlik  (01.07.17 10:15:38)