[]

son kullanma tarihi gecmis protein tozu

3 ay gecmis. kullanilmaz di mi?
 
SKT çok önemli değil de havalar çok sıcak, bu sıcaklarda risk olabilir. O nedenle kokusuna bak, kedi osuruğu gibi kokmuyorsa sorun yok demektir.


  • angelus  (30.06.17 21:06:00) 
Dik kafaya, bir şey olmaz.


  • diffarentiationation  (30.06.17 21:08:02) 
kotu koku yok. topaklanma da yok. dogru duzgun saklandi.


  • hopeless  (30.06.17 21:09:38) 
Benimkinin de bir ay geçmiş, cayır cayır kullanıyorum henüz ölmedim.


  • chicha  (30.06.17 21:18:17) 
dolapta kavanozda saklanan skt'si neredeyse 2 yılı dolduracak çilekli protein tozunu içtim, bi şey olmadı.


  • zebragibi  (30.06.17 21:38:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.