Klozeti kapatıp sifon çekince kapağa su geliyor mu?

Bir iki damla gördüm. Sifon çekilince geldiğini dşnüüyorum. SOnra ordan oturulan yere damlayacaktır. İğrenç değil mi.İlk kez gördüm de.

klozette işini görünce iğrenmiyorsun da sifonu çektiğinde su gelince mi iğreniyorsun?

  • blue eyes white dragon  (30.06.17 16:50:35)
Bu yüzden "kapak"
Ama yana pek damlayacağını sanmıyorum.
Ayrıca oturduğumuz yer bakteri oluşumunu engelleyecek şekilde yapılmıştır. Hatta avm vs giib yerlerde tuvalet kağıdı sermek daha tehlikeliymiş öyle okudum.
  • erci  (30.06.17 16:52:37)
Klozette işimi görünce niye iğreneyim. Klozetin içine oturmuyorum. Oturduğum yere klzoetteki suyundeğmesinden iğreniyorum. AVM tuvaleti değil sonuçta, iğrenmemeliyim.

  • Cursed Chico  (30.06.17 16:55:14)
  • rusyalı kozmonot  (30.06.17 16:59:40)
Açıkçası bakteri mikrop umrumda değil. Tuvaletteki suyun birşekilde vücüduma teması umurumda

  • Cursed Chico  (30.06.17 17:07:05)
Yediğimiz içtiğimiz her şey tamamen zararlı kimyasal yüklü, kullandığın cep telefonu üzerinde o klozetin içindekinden çok daha fazla mikroorganizma var. falan filan. örnek sayısız. Bu tür hassasiyetler özellikle kadınlarda ve kadınların yönlendirdiği erkeklerde varolan obsesyonlar. Kaynağını 'masumiyet-temizlik" ilişkisinden alır. Evin, ortamın ne kadar temizse, tozdan pislikten arındırılmışsa o kadar iyi-masum birisindir vurgusu ile çalışır. Geçmiş olsun!

  • olivia  (30.06.17 19:09:26)
Anlatamıyorum galiba. Mikroorganizma bakteir vs umurumda değil. Ellerimi bile yıkamam ben doğru düzgün. TUvalet suyu bedenime bulaşıyorr, o bedenle yatağa gidiyorum. Bir şeiklde ağzıuma giriyor yani. Aslında düşününce bu da ne olacak ki girse dedirtebiliyor ama istemiyorum işte.

  • Cursed Chico  (30.06.17 19:36:49)
Klozetin içindeki su diyorum ya :D iğreniyorum sadece.

  • Cursed Chico  (30.06.17 19:57:34 ~ 19:57:43)