Istanbul'da Ahşap Atölyesi

Merhabalar,

Yarı hobi yarı ürettiklerimi satabilir miyim düşüncesiyle 15-20 m2 lik bir ahşap işleme atölyesi (boş atölye, aletleri kendim temin edeceğim) kiralamak istiyorum. Şu an evde -apartman dairesi- birşeyler yapıyorum, fakat elektrikli zımpara, testere, router gibi aletlerin kullanımı gürültüsü ve pisliği yüzünden uygun değil, bu yüzden de youtube videolarını izleyip, ilham alıp aklımı gelen fikirleri yaratacılığa dökememek canımı sıkıyor. Velhasıl Anadolu yakasında (örnek dudullu, bostancı oto sanayi bölgesi) 500-600TL bütçe ile küçük kiralık bir atölye bulunur mu?

Teşekkürler

Yeldeğirmeni atölye grubu var bu tarz ilanları arada paylaştıklarını görüyorum dene bi

  • fasulyek  (30.06.17 00:01:28)
Tozu ve gurultusu yuzunden normal bina alti dukkanlara genelde musade etmezler,birde dusundugun fiyata anca cok mahalle arasi bodrum katta bir yer olabilir.onda da merakli komsu,mal sahibi combolari falan var.birde yeri tuttun elektrigi onemli genelde tesisat yetersiz oluyor o tarz yerlerde.

Bahsettigin rakama en guzeli hazir atolyeye kira destegiyle kullanim gibi bir secenek daha mantikli olur,en azindan cogu makine ,alet,edavat vardir sende kendi ozel aletlerini getirir hazir duzenekte calisirsin.eger buda olabilir secenekse senin icin,bu duyurunu bir arkadasima yonlendirebilirim.onun boyle bir dusuncesi olur mu emin olamam ama bir sunmus oluruz.
  • duptıs  (30.06.17 00:27:02)
bir süredir benim de aklımı kurcalayan bir durum bu.

sonrasında düşüne düşüne şöyle bir fikre vardım : şöyle yan yana, 20'şer m2'lik 10 atölye alanı olsa, bunları hobi atölyesi olarak kiraya verebilir miyim? bunun için en uygun yer neresi olurdu?

sonra düşündüm de, ne yazık ki ülkemizde bu şekilde hobi kültürü bulunmuyor. nadir çabalar bu şekilde arayışa neden oluyor.
  • altinci nesil caylak  (30.06.17 09:38:08)