[]

araçla yurt dışına (bulgaristan) çıkmak

araç 3 kişi adına kayitli. abim, ben ve annem. ben aracta olucam digerleri yok.

internette cok aradim ama arac sizin adina kayitli degilse vekaletname lazim diyor. tabi hicbirinin aklina bizimki gibi cins aileler de olabilecegi gelmemis.

simdi arac hem benim adima kayitli fakat ayni zamanda baskalarinin adina da kayitli. bu durumda onlar yokken ve vekaletleri de yokken ben bu araci cikarabilir miyim yoksa illa ikisinin vekaleti mi lazim?

varsa hamzabeyli sınır kapısından yetkili abilerin telefonu da olabilir.

благодаря

 
Ikiside sana vekalet verecekler.araba uzerinde herhangi bir hak olmamasi gerekiyor.arabanin 3 te 1 i senin kalan hak sahiplerinin sana izin vermesi gerekiyor.bu da vekaletle oluyor.


  • duptıs  (29.06.17 21:09:12) 
@ duptıs; teskkurler yanit icin,

nasil bir vekalet fikriniz var mi, noter elbet bilir de, ben bizimkilere soyliyeyim...
  • halanne  (29.06.17 21:17:21) 
Aracin ruhsatiyla gidip yurtdisi arac cikisi vekaleti diyecekler,iki ayri vekalet yapmak yerine beraber gidip tek vekalette halledebilirler.


  • duptıs  (29.06.17 21:24:52) 
ruhsatla gitmenin sart olduguna emin misiniz, bu bizim icin hayati bi konu olabilir..


  • halanne  (29.06.17 21:39:33) 
Veya ruhsat fotokopisi.aracin plaka,sase motor vs numaralarinida yaziyorlar.


  • duptıs  (29.06.17 21:53:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.