Hafta sonu İstanbul'da ne yapsam?

Sıcaklar daha da artacakmış. Mümkünse güneş batıncaya kadar güneşe ve sıcağa pek maruz kalmayacak şekilde ne yapabilirim? AVM'de filmden filme mi aksam yoksa Starbucks'ta kitap mitap bir şeyler mi okusam?
Başka ne gibi etkinlik var İstanbul'da sizin önerebileceğiniz? Evde klima yok, yalnızım. O nedenle evde kalmak istemiyorum.

Istanbulun neresi?

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (29.06.17 18:26:24)
@super kahraman Avrupa Yakası'nda her yer olur. Beyoğlu, Beşiktaş civarı daha makbul

  • razvan rat  (29.06.17 18:28:32)
O zaman hava çok sıcakken git kanyom avmye. Havuzun yanındaki starbucksa otur.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (29.06.17 18:33:28)
sizin gibi insanlara hiç anlam veremiyorum. biraz genelleme olacak ama kış olur soğuktan, yaz olur sıcaktan şikayet edersiniz ve kendinizi her mevsimde bir şekilde avm'ye atmakta haklı görürsünüz, sonra neden her yere avm yapılıyor diye protesto edersiniz. bu ne perhiz bu ne turşu derler adama :)

avm'ye falan gitmeyin. bilmiyorum herkes genelde ne yapıyor ama biz mesela pazar günü moda sahilde olacağız büyük ihtimalle. kitabınızı alıp yanımıza gelebilirsiniz. biraz muhabbet ederiz, muhabbet sarmazsa kitabınızı okursunuz. gölge hem. az biraz sıcak ama idare eder. en azından temiz hava, bol güneş ve d vitamini. zaten vapur yolculuğu yapacaksınız, bu her türlü iyi gelir.

daha sakin ve avrupa yakasında bir şeyler ararsanız da, beşiktaş'taki yıldız parkı, maçka parkı, emirgan korusu falan tavsiye edebilirim. orada ağaçların altına yayılıp kitap okuyabilirsiniz.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (29.06.17 18:51:02)
müzelere git

  • cancoskn  (29.06.17 20:37:45)